Instagram kullanıcı adı alınamıyor

moss_

Decapat
İlk hesabımın kullanıcı adını değiştirdim hatta mail de değiştirdim ve 4-5 ay geçti. Emaili deaktif ettim, instagramın yardım bölümüne yazarak. “Epostam zaten kullanımda” kısmından. Çünkü defalarca denememe rağmen güncel olarak kullandığım hesabım için şifre yollandı ve ilk hesabıma bağlı emailden yazmama rağmen ilk hesabım için sıfırlama gelmiyordu. Kullanıcı isimleri benzerdi adsoyad soyadad şeklinde, bundan dolayı mı bilemiyorum. Şimdi mail deaktif olunca kullanıcı ismimi yine alamıyorum, boşta olması gerekmiyor mu? Her yöntemi denedim, kaç kez sorunumu açıklayan mail attım. İlk kullanıcı adımın ekran görüntüsünü de attım hesabın bana ait olduğuna dair..hala aynı resimlerde duruyor. Instagram bu hesabı otomatik nasıl silebilir ki ihlal de yok sonuçta? Yani hesabı dondurdum ama ne yapsam o hesap için değil şu anki hesabım için sıfırlama atıldı eski hesabıma bağlı mailden yapmama rağmen. Şimdi tüm mailler boşta, sadece güncel hesabımdaki aktif o da zaten ilk kayıt olurken kullandığım mail. instagramla başka nasıl iletişime geçebilirim bilmiyorum? İsteğim dışında oluşan bir durum, dondurdum önceden hesabı ama her yolu denedim hep şu an ki yani soyadad şeklinde olana kurtarma gönderdi. Hesap ismi değiştirildiği zaman ve mail boşa alındığı zaman kullanıcı adı da otomatik iptal olması gerekiyor yani boşa alınması gerek. Ama insta buna izin vermiyor her şeyi kanıtlamışım. Başka hangi mailden iletişime geçebilirim? Ya da başka çözüm bilen var mı?

Kimse bilmiyor mu?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı