İnstagram kullanıcı adı alamama sorunu

3 ay önce hesabımı silmiştim. Silerken kullanıcı adını değiştirmeyi unuttum. Kullanıcı adı yandı diye düşünüyodum bir kaç hafta sonra alabildim. Belki böyle bir şey olabilir sonra tekrar deneyin.

3 ay önce hesabımı silmiştim. Silerken kullanıcı adını değiştirmeyi unuttum. Kullanıcı adı yandı diye düşünüyodum bir kaç hafta sonra alabildim. Belki böyle bir şey olabilir sonra tekrar deneyin.
Sanmıyorum Ama Deneyeceğim. Elimde 15 tane boşta mizah sayfası ismi var hangisini kullansam bilemedim :D

Bu kural ihlali olayını yeni açtığım bir işletme hesabında bende almıştım. Ticket attıktan sonra 3-4 gün içinde açmışlardı hesabımı tekrar. Mail atmayı dene istersen.

Konuyla alakasız olacak ama elinizde reklam vermek için bir bütçe veya büyük hesabı olan tanıdığınız birisi yoksa sayfanızı büyütmeniz çok zor. Bir hevesle başlayıp hüsrana uğramazsınız umarım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı