Instagram kullanılmayan hesap ismini alma

Ahmet Samur

Kilopat
Daha fazla  
Normalde Instagram'da bir isimi almak biraz zor olabiliyor ama bizim alacağımız hesap kullanılmıyor o ismi almak istiyorum. Google'de araştırdığım zaman Instagram'ın bir sayfasına yönlendiriyorum o sayfadan alınıyormuş herhalde ama orada bir işlem yapamıyorum. Kısacası istediğimiz isimler nasıl alınır yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstediğin ismi alma diye birşey yok. Kullanılan ismi alabilmen için o ismin boşa çıkması gerekiyor veya çok üst düzey bir takipçi sayın olursa belki bir ihtimal istediğin hesap aktif değilse verebilirler, onun haricinde çok zor.

İstediğin ismi kim almışsa onunla iletişime geçmen lazım. Anlaşırsanız o ismi alabilirsin aksi takdirde hesabı silmeden veya o isimi değiştirmeden alamazsın.

İsim kullanılıyorsa alamazsın, kullanılmıyorsa almaman için bir engel yok. Benim onursever adını almak için Onur Sever adındaki biri kendini yırtıyor, arkadaşlık isteği atıyor mesaj atıyor. :) Derdini anladım sallamıyorum.
Aynı durum da benim başımdan geçti. Şakasına 400 TL'ye veririm dedim. Adam direk parayı attı :)

Konuya gelecek olursak yorumlarınız için teşekkürler. Hesaba birçok kez mesaj yolladım hesabın kullanılmadığına eminim. 0 takipçi 0 takip edileni var onun için biraz üstüne düştüm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı