Instagram mizah sayfasının çalınması

ardab14

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlarla ortak mizah sayfamız çalındı. E-posta, telefon numarası değişti. Hesabı nasıl kapattırabiliriz spam haricinde? Spam biraz uğraştıracak gibi gözüküyor. Ya da hesabı nasıl geri alabiliriz?

Arkadaşlarla ortak mizah sayfamız çalındı. E-posta, telefon numarası değişti. Hesabı nasıl kapattırabiliriz spam haricinde? Spam biraz uğraştıracak gibi gözüküyor. Ya da hesabı nasıl geri alabiliriz?
Dostum 5 senedir kadar Instagram sayfaları yönettim. E-posta ve telefon değişmesi bir şeyi değiştirmez. Hesabını her türlü alırsın. Tabii ki ilk mail'in varsa. Hesabı oluşturduğunuz zaman hangi mail ile oluşturdun? tek mail miydi? ve her zaman o mail'imi kullandınız?

Hesabın kendi mail adresine şifre değişince ve e-posta değişince mail gelmesi lazım diye biliyorum.

Mailinize hesabınızı kurtarın maili gelmedi mi?

Evet bir de bu var. Instagram'da mail adresin değiştiği zaman Instagram otomatik olarak "mail adresiniz değişti" diye bildirim yollar. O e-postanı kontrol et lütfen.

Hesabın kendi mail adresine şifre değişince ve e-posta değişince mail gelmesi lazım diye biliyorum.

Dostum 5 senedir kadar Instagram sayfaları yönettim. E-posta ve telefon değişmesi bir şeyi değiştirmez. Hesabını her türlü alırsın. Tabii ki ilk Mail'in varsa. Hesabı oluşturduğunuz zaman hangi mail ile oluşturdun? Tek mail miydi? Ve her zaman o Mail'imi kullandınız?

4 arkadaş açtığımız için diğer arkadaşın mail hesabına gitmiş fakat girilmiyor diyor. XYZ türü bir mail kullanmis calan adam.

4 Arkadaş açtığımız için diğer arkadaşın mail hesabına gitmiş fakat girilmiyor diyor XYZ türü bir mail kullanmis calan adam.
O zaman yapacağınız işlemler;
1. Uygulama içinden ''Hesabım çalındı'dan'' form atmak.
2 Instagram Yardım Merkezi

1. Yöntem;
  • Çalınan/hacklenen Instagram hesabınızı geri almak için telefondan instagram uygulamasını açın ve giriş yapmak için yardım al seçeneğine dokunun.
  • calinan-hesabi-geri-alma-instagram-004.jpg
  • Girişte sorun mu yaşıyorsunuz kısmında açılan ekranda daha fazla yardıma mı ihtiyacın var? seçeneğine dokunun.
  • calinan-hesabi-geri-alma-instagram-008.jpg

• Açılan sayfada Instagram'a kayıt olurken kullandığınız email adresinizi "Kaydolurken kullandığın e-posta adresi" kısmına girin. ''Ek bilgi: Kullandığınız o mail'i yazın, eğer o mail'e ulaşamıyorsanız, yeni bir mail adresi açarak yollayın. Ama en etkili yöntem o hesapta kullandığınız mail adresiniz olacaktır. Bu yüzden o mail'e yöntem sağlamanız çok daha iyi olacaktır.

• Buradan hesabınıza uygun seçenekleri işaretleyin. Hesabım başkasının eline geçti seçeneğine tıklamayı unutmayın.
  • En alt kutuya ek bilgilerinizi girebilirsiniz. Ardından isteği gönder deyin. İsteğinize 3-4 gün sonra cevap gelebilir. Bu konuda sabırlı olmanız gerekiyor çünkü kimi zaman cevap bir hafta sonra da gelebiliyor.
  • 2. Yöntem:
  • 1. Yöntem ile aynı aslında yönergeleri takip ederek onu da deneyebilirsiniz.

1. uygulama içinden "hesabım çalındı'dan" form atmak.

1. yöntem;
  • Çalınan/hacklenen Instagram hesabınızı geri almak için telefondan Instagram uygulamasını açın ve giriş yapmak için yardım al seçeneğine dokunun.
  • Eki Görüntüle 771072
  • girişte sorun mu yaşıyorsunuz kısmında açılan ekranda daha fazla yardıma mı ihtiyacın var? seçeneğine dokunun.
  • Eki Görüntüle 771073
  • Açılan sayfada Instagram'a kayıt olurken kullandığınız email adresinizi "kaydolurken kullandığın e-posta adresi" kısmına girin. "Ek bilgi: Kullandığınız o Mail'i yazın, eğer o Mail'e ulaşamıyorsanız, yeni bir mail adresi açarak yollayın. Ama en etkili yöntem o hesapta kullandığınız mail adresiniz olacaktır. Bu yüzden o Mail'e yöntem sağlamanız çok daha iyi olacaktır.

• Buradan hesabınıza uygun seçenekleri işaretleyin. hesabım başkasının eline geçti seçeneğine tıklamayı unutmayın.
  • En alt kutuya ek bilgilerinizi girebilirsiniz. Ardından isteği gönder deyin. İsteğinize 3-4 gün sonra cevap gelebilir. Bu konuda sabırlı olmanız gerekiyor çünkü kimi zaman cevap bir hafta sonra da gelebiliyor.
  • 2. yöntem:
  • 1. yöntem ile aynı aslında yönergeleri takip ederek onu da deneyebilirsiniz.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacın var kısmına tıkladıktan sonra dediğiniz yeri bulamadım.

Girişte yardım al dedikten sonra, daha fazla yardıma mı ihtiyacınız diye bir seçenek çıkması gerek.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacın var kısmına tıkladıktan sonra dediğiniz yeri bulamadım.

1. uygulama içinden "hesabım çalındı'dan" form atmak.

1. yöntem;
  • Çalınan/hacklenen Instagram hesabınızı geri almak için telefondan Instagram uygulamasını açın ve giriş yapmak için yardım al seçeneğine dokunun.
  • Eki Görüntüle 771072
  • girişte sorun mu yaşıyorsunuz kısmında açılan ekranda daha fazla yardıma mı ihtiyacın var? seçeneğine dokunun.
  • Eki Görüntüle 771073
  • Açılan sayfada Instagram'a kayıt olurken kullandığınız email adresinizi "kaydolurken kullandığın e-posta adresi" kısmına girin. "Ek bilgi: Kullandığınız o Mail'i yazın, eğer o Mail'e ulaşamıyorsanız, yeni bir mail adresi açarak yollayın. Ama en etkili yöntem o hesapta kullandığınız mail adresiniz olacaktır. Bu yüzden o Mail'e yöntem sağlamanız çok daha iyi olacaktır.

• Buradan hesabınıza uygun seçenekleri işaretleyin. hesabım başkasının eline geçti seçeneğine tıklamayı unutmayın.
  • 2. yöntem:
  • 1. yöntem ile aynı aslında yönergeleri takip ederek onu da deneyebilirsiniz.

4 Arkadaş açtığımız için diğer arkadaşın mail hesabına gitmiş fakat girilmiyor diyor. XYZ türü bir mail kullanmis calan adam.

Evet bir de bu var. Instagram'da mail adresin değiştiği zaman Instagram otomatik olarak "mail adresiniz değişti" diye bildirim yollar. O e-postanı kontrol et lütfen.

Mailinize hesabınızı kurtarın maili gelmedi mi?

Dostum 5 senedir kadar Instagram sayfaları yönettim. E-posta ve telefon değişmesi bir şeyi değiştirmez. Hesabını her türlü alırsın. Tabii ki ilk Mail'in varsa. Hesabı oluşturduğunuz zaman hangi mail ile oluşturdun? Tek mail miydi? Ve her zaman o Mail'imi kullandınız?

Bu ekran geliyor ikisi de benim değil.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-12-08-21-41-46-852_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2020-12-08-21-41-46-852_com.instagram.android.jpg
    35,5 KB · Görüntüleme: 44

Yeni konular

Geri
Yukarı