Instagram notlar müzik ekleme özelliği nasıl açılır?

Tiyfy

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Instagram üzerinde kullandığım iki hesap var. Biri benim kendi hesabım. Diğeri ise arkadaşlarla baktığımız shitpost sayfası. Ana hesabım üzerinde notlarda müzik ekleme özelliği yok. Ama sayfamın notlarına müzik ekleme özelliği var. Bu özelliği tesadüfen keşfettim.

Ana hesabıma da bu özelliği nasıl aktifleştirebilirim?

Destek ile iletişime geçmeyi dene veya not ekleme bölümünde telefonu iki kere sallayarak da hata bildirebilirsin. Instagram son 3-4 aydır çok garip davranıyor, ana hesabımda reels izleyemiyorum örneğin.

Arkadaşlar Instagram üzerinde kullandığım iki hesap var. Biri benim kendi hesabım. Diğeri ise arkadaşlarla baktığımız shitpost sayfası. Ana hesabım üzerinde notlarda müzik ekleme özelliği yok. Ama sayfamın notlarına müzik ekleme özelliği var. Bu özelliği tesadüfen keşfettim.

Ana hesabıma da bu özelliği nasıl aktifleştirebilirim?
Dostum bana o özellik kendiliğinden geldi muhtemelen her kullanıcıya sırasıyla veya vaktiyle dağıtılacaktır.Mesela bende notlara müzik ekleme var yorumlara gif atma yok.1 2 ay içinde geleceğine eminim sana da.Olmadı arkadaşın dediği gibi destek ekibi veya canlı destekle temasa geçersin

Geri
Yukarı