Instagram öne çıkarma özelliği hakkında bilgi

Ahmet Samur

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar Instagram'a yaklaşık 2 hafta önce bir hikaye attım 2 adet lakin bu hikayeleri 23 saat falan olunca sildim. Bu durumda öne çıkarma yerine eklemek istiyorum şimdi ama daha önce attığım hikayeler seçenekler de dururken istediğim 2 hikaye yok sizce nasıl bulurum yardımcı olursanız sevinirim.

Sorunuzun cevabını kendiniz vermişsiniz aslında. Sildiğiniz için mümkün değil maalesef. Hiç sanmıyorum ama belki verilerinizin içerisinde tutuluyor olabilir. Eğer bulabilirseniz sadece burada bulabilirsiniz.

Anladım benim fotoğraflarım galeride var. Acaba tekrar 24 saat paylaşsam hikaye ayarlarından da herkese gizlesem öyle tekrar koyabilirim diye düşünüyorum.

Evet dediğiniz gibi herkese gizleyerek paylaşın. 24 saat geçtikten sonra ekleyebilirsiniz tekrar. Sizin için önemliyse diye ek olarak belirtmek istiyorum ki, hikayeyi öne çıkardığınızda profilinize önümüzdeki bir kaç gün içinde girenler hikayeyi bugün attığınızı görecekler. Kendileri göremedikleri için gizlediğinizi düşünebilir ve anlayabilirler. Bir kaç hafta sonra sorun olmaz yani hafta olarak "h" şeklinde yazıyor ama önümüzdeki bir kaç gün için ne zaman atıldığı anlaşabilir oluyor. Umarım açıklayabilmişimdir. Dediğim gibi belki sizin için önemli olabilir diye açıklama gereği duydum.

Evet dediğiniz gibi herkese gizleyerek paylaşın. 24 saat geçtikten sonra ekleyebilirsiniz tekrar. Sizin için önemliyse diye ek olarak belirtmek istiyorum ki, hikayeyi öne çıkardığınızda profilinize önümüzdeki bir kaç gün içinde girenler hikayeyi bugün attığınızı görecekler. Kendileri göremedikleri için gizlediğinizi düşünebilir ve anlayabilirler. Bir kaç hafta sonra sorun olmaz yani hafta olarak "h" şeklinde yazıyor ama önümüzdeki bir kaç gün için ne zaman atıldığı anlaşabilir oluyor. Umarım açıklayabilmişimdir. Dediğim gibi belki sizin için önemli olabilir diye açıklama gereği duydum.
Anladım çok teşekkür ederim. Önemli bir hikaye değil zaten sadece koymam gerekiyor.

Geri
Yukarı