Çözüldü Orijinal GTA San Andreas açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emirsupra1453

Picopat
Daha fazla  
Orijinal GTA San Andreas açılmıyor.
Arkadaşlar oyun orijinaldir klasörlerinden anlayabilirsiniz oyuna tıklıyorum imleç dönüyor ve öyle kalıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (19).png
    Ekran Görüntüsü (19).png
    69,4 KB · Görüntüleme: 55
Çözüm
Hocam setup'u kurmanız lazım oyunu kurmanız için. Setup'ta tikli kısımda SkyGfx ve Project2DFX, PS2-like graphics seçeneklerini kaldırın öyle kurun. Eğer setuptan daha önceden kurduysanız oyunun kurulu olduğu bölümden modloader klasörüne gelip yukarıda yazdığım modların klasörlerini silin. Cleo'yu silmenize gerek yok.
GTA-TÜRKÇE-"KATILIMSIZ" ama orjinal :D Forumda kurallar esnedi zaten. Belli fiyatın üstünde ki oyunlar veya herhangi bir yerde satılmayan oyunların korsanına yasak koyulmuyor rahatça korsan olduğunu söyleyebilirsiniz yani. Soruna gelecek olursak korsan olduğu için Windows Defender veya başka bir antivirüs programı engelliyor olabilir.

Arkadaşların söylediği gibi modları kaldırıp deneyebilirsiniz, oyunun uyumluluk ayarlarıyla oynayabilirsiniz. Eski oyunlarda uyumluluk ayarını Windows 7 vs. yapmak çözüm olabiliyor bazı durumlarda. Onun haricinde de oyunu başka bir yerden indirmeyi de deneyebilirsiniz.
Olmadı hocam.

Hangi platformdan edindiniz oyunu? Dosya konumundan gördüğüm kadarıyla Steam değil. Oyun konumunu mu taşıdınız?
Oyun orjinal değil muhtemelen. GTA:SA'ya orjinal şekilde erişilebiliniyor mu ki zaten? Remastared versiyonlarına, Trilogy'e erişim var ama GTA:SA yok diye biliyorum. Satılmıyor hiçbir yerde diye biliyorum. Yanlışım varsa düzeltin..

Hangi platformdan edindiniz oyunu? Dosya konumundan gördüğüm kadarıyla Steam değil. Oyun konumunu mu taşıdınız?
Drive
Büyük ihtimalle orijinal değil. Korsan oyuna yardım edilmediği için mi böyle başlık attı bilmiyorum artık.
Hocam normalde korsanda scrips klasörü olmadığı için ve br,enim yüklediğimde var o yüzden orjinal oyun bence.

GTA-TÜRKÇE-"KATILIMSIZ" ama orjinal :D Forumda kurallar esnedi zaten. Belli fiyatın üstünde ki oyunlar veya herhangi bir yerde satılmayan oyunların korsanına yasak koyulmuyor rahatça korsan olduğunu söyleyebilirsiniz yani. Soruna gelecek olursak korsan olduğu için Windows Defender veya başka bir antivirüs programı engelliyor olabilir.

Arkadaşların söylediği gibi modları kaldırıp deneyebilirsiniz, oyunun uyumluluk ayarlarıyla oynayabilirsiniz. Eski oyunlarda uyumluluk ayarını Windows 7 vs. yapmak çözüm olabiliyor bazı durumlarda. Onun haricinde de oyunu başka bir yerden indirmeyi de deneyebilirsiniz.
Geçenlerde birine daha yardım ediyordum o da GTA SA için sormuştu konu kapanmıştı. Büyük ihtimalle definitive edition yüzünden halen satılıyor olarak düşünüyorlar.

Büyük ihtimalle orijinal değil. Korsan oyuna yardım edilmediği için mi böyle başlık attı bilmiyorum artık.
Evet oyun orijinal değil muhtemelen yüklediği CLEO da yanlış sürüm. Çorba gibi olmuş diyebiliriz.

Oyun orjinal değil muhtemelen. GTA:SA'ya orjinal şekilde erişilebiliniyor mu ki zaten? Remastared versiyonlarına, Trilogy'e erişim var ama GTA:SA yok diye biliyorum. Satılmıyor hiçbir yerde diye biliyorum. Yanlışım varsa düzeltin..
GTA:SA hiçbir platformda yok evet, Rockstar sitesinde Trilogy var ancak bu konuda kurallar esnek. Doğrusunuz.

Geri
Yukarı