Instagram önerilen kişiler sorunu

furyroad

Centipat
Instagram'da önerilen kişiler ve kişileri bul sekmesinde hep mavi tikli hesaplar çıkıyor. Benim ortak arkadaşım olan tanıdık kişiler çıkmıyor. Takip ettiğim 100 küsür arkadaşım var ve rehber vb. bağlı. Çözümünü bilen var mı acaba?

Screenshot_2020-02-24-19-25-19-887_com.instagram.android.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Instagram'da önerilen kişiler ve kişileri bul sekmesinde hep mavi tikli hesaplar çıkıyor. Benim ortak arkadaşım olan tanıdık kişiler çıkmıyor. Takip ettiğim 100 küsür arkadaşım var ve rehber vb. bağlı. Çözümünü bilen var mı acaba?

Eki Görüntüle 505796
İnstagram tavsiye ediyor yazıyor altta sorun felan değil. Takipçi sayınız az olduğunda oluyor bu genelde.

Benim anlamadığım bir iki tane ortak arkadaşımın olması lazım bu kategoride takip ettiğim ve takipçilerin yüzde 80 i arkadaşlarımdan oluşuyor.Ama önerilen hep bu şeklide.Hepsi doğrulanmış hesap.
Hocam ben 29 kişiyi takip ediyorum, bana önerilenler bu şekilde;
Eki Görüntüle 505824
Normali böyle olması gerekiyor.

Son düzenleme:
Siz rehberi bağladığınız halde bu kişilerin çıkması aklıma şu soruyu getirdi, belki de rehberinizdeki kişilerin hepsini takip ediyorsunuzdur. Ama ben kendimden örnek vereyim rehberimi bile bağlayamıyorum nadiren arkadaşlarım vs çıkıyor, nasıl bağladınız ki rehberinizi?

Geri
Yukarı