Instagram profil fotoğrafım değişmiyor

Galanderia

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Öncelikle konuyu açıklamam gerekirse Instagram'da profil fotoğrafımı yanlışlıkla kaldırdım. Şu anda bilgisayarımdan fotoğraf seçip profil fotoğrafı yapmak istediğimde tekrar aynı şekilde değişmiyor. Bunu diğer fotoğraflarımada yaptım ama olmadı profil fotoğrafımı değiştiremiyorum (bilgisayardan Instagram'a giriyorum)

Öncelikle konuyu açıklamam gerekirse Instagram'da profil fotoğrafımı yanlışlıkla kaldırdım. Şu anda bilgisayarımdan fotoğraf seçip profil fotoğrafı yapmak istediğimde tekrar aynı şekilde değişmiyor. Bunu diğer fotoğraflarımada yaptım ama olmadı profil fotoğrafımı değiştiremiyorum (bilgisayardan Instagram'a giriyorum)
Hocam farklı bir tarayıcıdan denedin mi?

Hocam şu 2 gündür sunucularda çok değişik sorunlar var. Durup dururken hesabımı kitilemişlerdi zar zor açtım. Hangi saatte kaldırdıysanız 1 gün sonra o saatin 1 saat sonrasını deneyin.

Denklem gibi anlattım bir dakika:D özet olarak: Bugün 3 de kaldırdıysanız yarın aynı saatin 1 saat sonrası yani 4 de tekrar profil fotoğrafı koymayı deneyin. Olmaz ise VPN açıp öyle deneyin. Yine olmazsa Farklı tarayıcıdan deneyin.

Hocam şu 2 gündür sunucularda çok değişik sorunlar var. Durup dururken hesabımı kitilemişlerdi zar zor açtım. Hangi saatte kaldırdıysanız 1 gün sonra o saatin 1 saat sonrasını deneyin.

Denklem gibi anlattım bir dakika:D özet olarak: Bugün 3 de kaldırdıysanız yarın aynı saatin 1 saat sonrası yani 4 de tekrar profil fotoğrafı koymayı deneyin. Olmaz ise VPN açıp öyle deneyin. Yine olmazsa farklı tarayıcıdan deneyin.

Hala olmadı :D

Yapabildim. Bir de telefondan girip denedim oldu. Teşekkür ederim hepinize.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı