Instagram profil fotoğrafım nasıl?

Ergenlikte utanılacak bir şey yoktur. Ergenliğimde bundan kat kat daha gülünç fotoğraflarımı paylaşıyordum. Ayrıca nasıl konuşacağıma evet ben karar verebilirim. Toplum gardiyanı kesilmene gerek yok. Bütün sorunlar zaten insanların hakkı ve yetkisi olmayan konulara müdahil olmasından kaynaklanıyor. Üslubum bence uygun, sence olmayabilir. Muhattabım da konu sahibidir. Rahatsız olduysa rahatsız olduğunu dile getirebilir. Gayet iyi anlaştık biz onunla. Benim konuşmamı düzeltmek de sana kalmaz bu durumda.
Kimseye bir şey kabul ettirmedim ki. Gardiyanlık falan da yapmadım. Sizin gibi fikrimi belirttim sadece :). Ayrıca konuda sadece konu sahibiyle konusacaksanız özel odaya geçiniz.

Biz gayet iyi anlaştık sizinle.
Eyvallah kardeşim. Esprili bi cevap verdim aslında sana saçının dağınık duruşuyla, body building benzetmesiyle. Gece gece hepimizin canı sıkıldı şu forumda sosyalleşip kafa dağıtmaya çalışıyoruz. Eminim ki sen de eğlenmek için bize bu soruyu sordun. Biz de eğleniyoruz işte. Kırıcı olduğum bir nokta varsa lütfen dile getir.

Bir de tavsiye vereyim sana. Stilin bence güzel. Şöyle dış mekanda, doğal ışık (güneş ışığı) altında, birinin seni çektiği hafif gülümserken bir poz alev alev yakar. :)

40 kg saçlarını ayıran zarganalara benzemişsin bu söylediklerim üçte ikisi var bu fotoğrafta ama sen beğeniyorsan at millete göre yaşama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gecenin kaçında hiç bi değeri olmayan dandik bi fotoğraf için millet yine birbirine girmiş. Harbi çok gerginiz ülke olarak.

Berbat, benim saçım nasıl?
Ekran Resmi 2022-07-13 12.56.28.png

Yeni konular

Geri
Yukarı