Instagram sahte hesaba koyulan profil fotoğrafının sahibi dava açacağını söylüyor

Hiclikicinde

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, Instagram'da birkaç sayfaya bakabilmek için arkadaşımdan bir hesap aldım kendisi verdi. Profiline koyduğu kız hesabı bulmuş ve dava açacağım diye bir mesaj atmış. Arkadaşım da hesabı kapatmami söyledi. Hesaba son giriş yapan benim, ama hiçbir şey bana ait değil ben açmadım fotoğrafı da ben koymadım zaten. Bu durumda ne olur? Fotoğraf koyma dışında hiçbir şey yapılmamış.

Şu konuyu açan arkadaşın sanırım.

Hiçbir şey olmaz merak etme zaten hesabı silmişsin, bir daha böyle bir şey yapma.

Profil fotoğrafını kaldır, böyle olaylar genelde hiçbir zaman davaya kadar büyümüyor ve ben bu olayında büyüyeceğini sanmıyorum.
Tabii kıza bağlı ciddiyse dava açma hakkı var ama dediğim gibi uğraşacağını sanmıyorum.

Şu konuyu açan arkadaşın sanırım.

Hayır değil reşitiz. 😊

Umarım dava açıp güzelce de tazminat ödetir. Aynı konuyu farklı hesaplarla gelip sormak nedir?

Aynı konu farklı hesap derken? Yukarıda etiketlenen konu bana veya arkadaşıma ait değil. Bilmeden böyle kindarca yorum yapmasanız keske ya. Ayrıca suçlu değilim.

Profil fotoğrafını kaldır, böyle olaylar genelde hiçbir zaman davaya kadar büyümüyor ve ben bu olayında büyüyeceğini sanmıyorum.
Tabii kıza bağlı ciddiyse dava açma hakkı var ama dediğim gibi uğraşacağını sanmıyorum.
Bilemiyorum mesajı atalı 1 hafta olmuş. Umarım uğraşmaz yani yapılan yasa dışı bir durum yok.

Aynı konu farklı hesap derken? Yukarıda etiketlenen konu bana veya arkadaşıma ait değil. Bilmeden böyle kindarca yorum yapmasanız keske ya. Ayrıca suçlu değilim.

Arkladaşının açtığı ve fotoğrafını çaldığı kızın mesajı ile senin ilgin ne peki? Kızın fotoğrafını silersin, hesabı açanın kim olduğunu söyler yoluna bakarsın.

Geri
Yukarı