Instagram sayfası düzenli olarak takipçi kaybediyor

Hakkınızı helal edin bir kere benim YouTube hesabımı çalmışlardı o yüzden pek link işine güvenemiyorum.
Sayfaya gelecek olursak gayet başarılı ve gayet de güzel içerikleriniz var. Hakikaten insanlar neden böyle sayfaları takibi bırakır ki? En son ne tartıştınız insanlar ile? Kötü bir şey yazdınız mı?
Gram altın, Starbucks ve Lamborghini postlarında yorumlarda biraz terslendim. Fakat baktım, takibi bırakan onlar değil.

Gram altın, Starbucks ve Lamborghini postlarında yorumlarda biraz terslendim. Fakat baktım, takibi bırakan onlar değil.
Valla ben yalan söyleyemem. Sayfanız gayet başarılı. Ben takip edeceğim. Hoşuma gitti. Diğerlerini bilemem neden çıktılar. Ne arıyor bu insanlar ben de anlamıyorum hocam. Ne istiyorlar daha? Herhalde çekiliş falan yapmanızı bekliyorlar. Anlamak çok zor.

2 ay = 60 gün demek. 60x2=120 demek. Ama sayfada 58 tane paylaşım var 😀 Ayrıca bence bot basılmış bir sayfaya benziyor.
En az bir bu kadar da silinmiş gönderim var. Tasarım değiştirdikçe eski gönderileri siliyorum. Ayrıca hoşuma gitmeyen birkaç reels videosu vardı, onları da sildim.

Bot konusuna gelince; Reels videolarım genelde çok izleniyor. Gelen takipçilerin %75'i oradan görüp de geliyor.

En az bir bu kadar da silinmiş gönderim var. Tasarım değiştirdikçe eski gönderileri siliyorum. Ayrıca hoşuma gitmeyen birkaç reels videosu vardı, onları da sildim.
Beğenileriniz de oldukça az. Değişik bir durum. Eski gönderileriniz kötüymüş ama şimdikiler oldukça güzel gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı