Instagram takip etmediğim kişiyi takip etmişim

XStroof

Centipat
Daha fazla  
Selam dün Instagram'da Reels izlerken birisinin beni takip ettiğini gördüm sonra baktım 2 kişiyi takip ediyorum normalde sadece Instagram sayfasını takip ediyorum fakat baktığımda Fenerbahçe orijinal hesabını takip ediyorum sizce nedir bu?

Keşfette gezip aşağı kaydırırken yanlışlıkla takip etme butonuna basmış olabilirsin.

Selam dün Instagram'da Reels izlerken birisinin beni takip ettiğini gördüm sonra baktım 2 kişiyi takip ediyorum normalde sadece Instagram sayfasını takip ediyorum fakat baktığımda Fenerbahçe orijinal hesabını takip ediyorum sizce nedir bu?

Takipten çıkanları görme tarzı uygulamalar kullanıyorsan normal.

Fenerbahçe yıldız çaldığı gibi takipçi de çalmaya başladı. (!)

Banana aynısı oldu 300 kişiyi takip ediyordum 600e çıktı 400e kadar indirdim sonra bir mola verdim geri bir baktım 500 olmuş sonrasında hesap değiştirme kararı aldım.

Bende değiştirirdimde ben telefonumun hacklendigini düşünüyorum telefon kendi kendine basıyor bazen yani Google'da araştıracağım hemen basmaya başlıyor mesela şimdi telefonumun yazacakken telefon kapandı ya şaka gibi ne yapacağım bilmiyorum format attım yine olmadı ne yapacağım 2 aydan beri rahat rahat telefonumdan oynayamiyorum Instagram kullanamiyorum geçen yeni hesap açtım Instagram'da açtığım an birisi beni takip etti kimsin dedim öyle onerilenlerime düştün dedi hemen engel attım sildim Instagram'i.

Yeni konular

Geri
Yukarı