Instagram takipçi sayısı garip bir şekilde azalıyor ve yükseliyor

graphic

Hectopat
Merhaba, yaklaşık 1.5 ay önce açtığım bir Instagram hesabı vardır. 25 günde 1000 abone 35. günde ise 5 bin abone oldu .1000'den 5000'e gelmesi çok hızlı oldu. Her gün güncel tutuyorum güzel içerikler paylaşıyorum fakat 5000 abone olduktan sonra sayfaya bir şey oldu ne olduysa abone sayısı önceden günde 100'den aşağı gelmezdi 1 haftadır 15 abone geliyor gelmiyor ayrıca abone sayısı azalıyor 5000 bine kadar böyle bir şey hiç olmamıştı sizce bu neden olabilir? 5 bin abone olduktan sonra tek bir şey yaptım o da 15 sayfayı takip ediyordum. onların takipten çıktım. sadece Instagram şirket hesabını takip ediyorum ondan olacağını sanmıyorum.

Merhaba, yaklaşık 1.5 ay önce açtığım bir Instagram hesabı vardır. 25 günde 1000 abone 35. günde ise 5 bin abone oldu. 1000'den 5000'e gelmesi çok hızlı oldu. Her gün güncel tutuyorum güzel içerikler paylaşıyorum fakat 5000 abone olduktan sonra sayfaya bir şey oldu ne olduysa abone sayısı önceden günde 100'den aşağı gelmezdi 1 haftadır 15 abone geliyor gelmiyor ayrıca abone sayısı azalıyor 5000 bine kadar böyle bir şey hiç olmamıştı sizce bu neden olabilir? 5 bin abone olduktan sonra tek bir şey yaptım o da 15 sayfayı takip ediyordum. Onların takipten çıktım. Sadece Instagram şirket hesabını takip ediyorum ondan olacağını sanmıyorum.

Güncel etiketleri at keşfete düşerse yaşadın keşfete düşmesi için dediğim gibi güncel konu etiketleri at örnek # anladın zaten ne demek istediğimi.

Konu ile alakalı # leri zaten ekliyorum ortalama 6-7 tane emin olun şuan sayfada eksik bir şey aksi bir şey yok fakat abone sayısının bu kadar birden kesilmesi bence instagram ile alakalı sorun olduğunu düşünüyorum bilmiyorum destek maili attım tabi uçuk kaçık aklımın ucuna gelmeyecek bir neden varsa diye buraya yazdım fakat dediklerinizi yapıyorum .

Konu ile alakalı #leri zaten ekliyorum ortalama 6-7 tane emin olun şu an sayfada eksik bir şey aksi bir şey yok fakat abone sayısının bu kadar birden kesilmesi bence Instagram ile alakalı sorun olduğunu düşünüyorum bilmiyorum destek maili attım tabii uçuk kaçık aklımın ucuna gelmeyecek bir neden varsa diye buraya yazdım fakat dediklerinizi yapıyorum.

Hep konu ile etiket atacaksın diye bir şey yok tabii ki onu da yapacaksın ama konu ile alakasız güncel etiket atmayı da dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı