Instagram takipçi sayısını arttırmak

TavukluDinozor

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar takipçim yeni açtığım hesapta 92'de kaldı fakat 100 yapmak istiyorum. Hiçbir yolunu bulamadım. Hangi şekilde takipçimi arttırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce içeriğiniz göze, kalbe veya insanlara hitap etmelidir. Eğer bu şartı sağlıyorsanız, paylaşımlarınızda etkileşiminizi artıracak etiketler kullanmaya özen gösterin. Şu site üzerinden en çok aratılan etiketleri bulabilirsiniz, konu başlığınızı yazmanız yeterli.

Bunun haricinde lütfen "GT" olaylarına girmeyin. Sadece kaybedersiniz, herhangi bir şey kazanamazsınız.

Ondan sonra konu açsın Instagram takip etmediğim kişileri takip ediyor diye.
Farklı bir hesaptan atabilir.

Yukarıda mesaj yazan arkadaşlara aldanmayın. Korsan oyun değil ki bu adam takipçi istiyor gayet açık bir şekilde. Öncelikle browser'a "instagram takipçi hilesi" yazıyorsunuz. Herhangi bir siteye girip instagram'a yeni bir hesap açıp siteye yeni hesapla giriş yapıyorsunuz. Ardından takipçi göndermek istediğiniz profili takipçi gönder sekmesinden seçiyorsunuz. İşlem bu kadar.

Sosyal' den ceza alırsam şu durumda umrumda olmaz. Korsan oyuna asla destek vermediğini bilenler bilir 2 senedir bu platformdayım. Fakat ilginç göze hitap eden şeyler paylaş ne demek? Dekolte mi versin? Haber mi paylaşsın tik tok videosu mu paylaşsın? Saçmalamayın lütfen.

Aynen, haklısınız. Gidip hile yapın hocam. Asalak gibi hile sitelerine ve gelecek olan garip tiplere muhtaç kalın.
Olay karakter olarak çok kaliteli insanların beni takip etmesi değil yalnız. 92 olan takipçimi 100 yapmak. Çok sosyetiksiniz galiba Kendall Jenner'in mi beni takip etmesi gerekiyor? Sizi takip eden herkes ülke başkanı sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı