Instagram Takipçisi Satın Alınmalı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
takipci.com.tr den 1000 adet Türk takipçi satın aldım şu anda çekiliş sayfasına eklediler takipçiler kötü değil. Eğer kalıcı olursa tekrar alacağım. Ayrıca reklam da veriyoruz evet. Tavsiyeler için teşekkür ederim. Özellikle sektörde olanlar varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.
Memnun kaldınız mı, takipçiler duruyor mu?

organik takipci oneriyorum. bot takipci sadece rakamlari kadirir...

Şu anda çalıştığım işten memnun değilim, Instagram üzerinden giyim üzerine bazı ürünler pazarlamak için bir sayfa açtım. Ancak bu işe daha önce giren kişilerin çok fazla takipçileri var. Benim hesabımın ise şu anda 350 civarında oldu. En azından güven kazanmak açısından takipçi sayımı 10.000 gibi bir sayıya çekmek istiyorum. Ancak birçok gönderi yükledim ve hepsinde Instagram hesabımın ismi var. Eğer hesap kapanırsa hepsini tekrar çekmek zorunda kalacağız. Instagram takipçi satın aldıktan sonra hesabım kapanır mı veya herhangi bir sorun yaşar mıyım? Bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.
Gereksiz bence

Yaklaşık 8 senedir Türkiye'nin en güvenilir ve en eski kurumsal ve faturalı firması Bayigram.com'dan takipçi satın alabilir ve sitemiz üzerinden dilediğiniz zaman ücretsiz takipçi kazanabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı