Instagram Takipçisi Satın Alınmalı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

10cigolayt

Femtopat
Şu anda çalıştığım işten memnun değilim, Instagram üzerinden giyim üzerine bazı ürünler pazarlamak için bir sayfa açtım. Ancak bu işe daha önce giren kişilerin çok fazla takipçileri var. Benim hesabımın ise şu anda 350 civarında oldu. En azından güven kazanmak açısından takipçi sayımı 10.000 gibi bir sayıya çekmek istiyorum. Ancak birçok gönderi yükledim ve hepsinde Instagram hesabımın ismi var. Eğer hesap kapanırsa hepsini tekrar çekmek zorunda kalacağız. Instagram takipçi satın aldıktan sonra hesabım kapanır mı veya herhangi bir sorun yaşar mıyım? Bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.

Takipçi fazlalaştıracağım derken etkileşimden olursun. Tavsiye etmiyorum. Gelen takipçiler zamanla takibi bırakıyor. Satın aldığına, yaptığına değmez.

Gerçekçi olmak gerekirse halkımızda fazla takipçi = güvenilir gibi bir algı var. Bu yüzden eğer doğru bir strateji ile ilerlersen satış miktarına fayda sağlar.

10K takipçi satın alsan sana kalacak 500-600 kişi onlarda bot.Bu takipçi satın alma işleri bence boş masraf ,takipçili hesap almalısın.

Bazı yerler aktif ve Türk takipçi satıyor. Fakat ben yine de önermiyorum. İşinizi doğru yaptığınız taktirde zaten takipçi sayınız yükselecektir. Takipçi satın almak yerine reklam vermeniz daha mantıklı açıkcası.

takipci.com.tr den 1000 adet Türk takipçi satın aldım şu anda çekiliş sayfasına eklediler takipçiler kötü değil. Eğer kalıcı olursa tekrar alacağım. Ayrıca reklam da veriyoruz evet. Tavsiyeler için teşekkür ederim. Özellikle sektörde olanlar varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Herhangi bir siteden takipçi satın almamalısınız. Gerekiyorsa Instagram'dan direkt olarak yüksek takipçili hesap alın. Aktif takipçi diyenlere de kanmayınız, hepsi bot ve Instagram bunu algılıyor. Hesabınızı kapatabilir veya takipçilerinizi silebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı