Instagram toplu takipten çıkma nasıl yapılır?

Kronoszgod

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Instagram'da 3328 kişiyi takip ediyorum, zamanında ettik bir yanlış kendiliğinden takibe aldı milleti. Şimdi temizlemek istiyorum da bunu nasıl temizlerim? Tek tek elle silmek sıkıyor bayağı.

Kral zamanında topfolow üzerinden takipçi kastiysan takipten çıksan bile yine kendi kendine takip etmeye başlar ve toplu takipten çıkma diye bir şey yok diye biliyorum.

En güvenlisi Instagram üzerinden kendiniz yapmanız. 3. parti uygulamalar güvenli değil. Geçenlerde GitHubdaydı galiba bilgisayardan giriş yapınca sağ klik incele deyip Console kısmına bir kodu girince tikleri doldurup Unfollow diye bir kod vardı. Instagram'in kendi sitesinden giriş yapıyorsunuz. Daha güvenlidir. Ama ne olur ne olmaz yaptıktan sonra şifrenizi sıfırlayın.

En güvenlisi Instagram üzerinden kendiniz yapmanız. 3. parti uygulamalar güvenli değil. Geçenlerde GitHubdaydı galiba bilgisayardan giriş yapınca sağ klik incele deyip Console kısmına bir kodu girince tikleri doldurup Unfollow diye bir kod vardı. Instagram'in kendi sitesinden giriş yapıyorsunuz. Daha güvenlidir. Ama ne olur ne olmaz yaptıktan sonra şifrenizi sıfırlayın.
Hocam bu dediğini nasıl bula bilirim? Link falan var mı?

Geri
Yukarı