Instagram bilgisayarda toplu takipten çıkma

Sevdiğim kişilerin takibinden çıkmasam iyi olur ama gerekirse hepsinden çıkabilirim. Bana program veya varsa kod vb. önerebilir misiniz?
Followers-Unfollowers adında bir program var. O program ile kimlerin fotoğraflarınıza yorum yaptığını, kimlerin beğendiğini kimlerin takipten çıktığını ayrıca kimlerin geri takip etmediğini görebilirsiniz. O programı kullanın hem geri takip yapmayan arkadaşlarınızı siz de takipten çıkarsınız :D.

Followers-Unfollowers adında bir program var. O program ile kimlerin fotoğraflarınıza yorum yaptığını, kimlerin beğendiğini kimlerin takipten çıktığını ayrıca kimlerin geri takip etmediğini görebilirsiniz. O programı kullanın hem geri takip yapmayan arkadaşlarınızı siz de takipten çıkarsınız :D.

Adam onu mu sormuş.

Konuyu okudunuz mu acaba?

İnsan yerine koyup öneri yaptıkta bu forumdakilerin aşırı tepkisini anlamıyorum.
Sonda gülücük olunca cevap bulamayıp dalga geçtiniz sanmıştım. Kusura bakmayın.

Teşekkür ederim, bakacağım.
link bu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sevdiğim kişilerin takibinden çıkmasam iyi olur ama gerekirse hepsinden çıkabilirim. Bana program veya varsa kod vb. önerebilir misiniz?

Merak ediyorumda kaç kişi takip ediyorsunuz.
Bu arada bilgisayardan değil ama telefondan buldum.Uygulamanın adı Followers chief.Bilgisayardan bulamadım kusura bakmayın.
Ama bu gibi uygulamalar güvenli değildir.

Son düzenleme:
link bu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merak ediyorumda kaç kişi takip ediyorsunuz.

Ama bu gibi uygulamalar güvenli değildir.
Şu an 4000 tane.

Geri
Yukarı