Instagram üzerindeki hesap beni engellemiş mi?

Daha fazla  
Merhaba. Yakın bir arkadaşımla tatil başı kavga ettik beni engelledi Instagram üzerinden okullar açılınca özür dilemeyi planlıyordum fakat beni engellediği hesapta şu an normal gözüküyor normalde engelli olduğum için görünmezdi şu an normal bayağı görünüyor takipçisine bakabiliyorum ama emin değilim size sormak istedim bu arada takip edip deneyemem haberiniz olsun. Fotoğraftaki birçok şey sansürlenmiştir normalde hepsi gözüküyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20240129_192457.jpg
    IMG_20240129_192457.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 60
Merhaba. Yakın bir arkadaşımla tatil başı kavga ettik beni engelledi Instagram üzerinden okullar açılınca özür dilemeyi planlıyordum fakat beni engellediği hesapta şu an normal gözüküyor normalde engelli olduğum için görünmezdi şu an normal bayağı görünüyor takipçisine bakabiliyorum ama emin değilim size sormak istedim bu arada takip edip deneyemem haberiniz olsun. Fotoğraftaki birçok şey sansürlenmiştir normalde hepsi gözüküyor.

Engellenseniz profile erişim vs sağlayamazsınız zaten.

Instagram sıkıntılı bir uygulama son zamanlarda. Hâlen engellenmiş olsanız profiline girdiğinizde profil fotoğrafı, takipçileri görünmez. Bazen bug oluyor, görünebiliyor ama sizdeki durumda engel kaldırılmış.

3-4 gündür böyle kimi takip ettiğini kim onu takip ettiğini görebiliyorum.

Hocam iyi akşamlar engel büyük ihtimalle kaldırmış eğer takipçisi gözüküyorsa engelli kaldırmıştır ama Instagram'da artık engellenmiş kişin profil resmi gözüke biliyor.

Eskiden Instagram kullanıcısı oluyordu ismi artık normal.

Geri
Yukarı