WhatsApp'ta "Merhaba ben whatsapp kullanıyorum" yazıyor beni engellemiş mi?

ilkay ilkay

Yoctopat
Daha fazla  
Benim sorunum çok enteresan. Cep telefonumdaki WhatsApp'ta daha önceki yazışmamızı silmediğim ve ana sayfaya da sabitlediğim için listede olmamasına rağmen ana ekranda kayıtlı olan ismiyle duruyor ve hiçbir şeyi de görünmüyor. Fakat çok enteresan ki WhatsApp Web'te baktığım zaman ise yine listede yok ama isim telefon numarası olarak görünüyor ana sayada ve en ilginç olanı da hakkımda kısmında merhaba ben WhatsApp kullanıyorum diye görünüyor. Bu ne anlama geliyor tam olarak bu kişi beni hem engelleyip silmiş mi yoksa sadece engellemiş mi ya da nedir ben çözemedim bu durumu.

Engellememiş, engelleseydi "Merhaba ben WhatsApp kullanıyorum" yazısını da göremezdin.

ama siz ince ayrıntıyı gözden kaçırdınız sanırım ,telefondaki whatsapp rehberinde yok sadece kayıtlı adıyla daha önceki yazışmamz duruyor ve durum,hakkımda,son görülme ,foto yok fakat whatsapa whatsapp web ten bağlandığımda ise adı bu sefer daha önceki yazışmamızda telefon numarası olarak görünüyor diğer şeyler aynı yani yok ,sadece hakkımda kısmında merhaba ben whatsapp kullanıyorum diye görünüyor yani telefonda görünmüyor ama pc de WhatsApp Web te sadece hakkımda kısmı görünüyor

acaba telefonuna bir şey oldu da herşeyi hiç kimse moduna alıp sadece hakkımda kısmını herkes olarak işaretleyip kişi listesinden silip whatsappı kaldırdı ve telefonu servisemi verdi bir sürü şeyler geliyor aklıma

Son düzenleme:
Acaba telefonuna bir şey oldu da her şeyi hiç kimse moduna alıp sadece hakkımda kısmını herkes olarak işaretleyip kişi listesinden silip WhatsApp'ı kaldırdı ve telefonu servise mi verdi? Bir sürü şeyler geliyor aklıma...

Bu teori büyüktür big bang teori...

Yeni konular

Geri
Yukarı