Instagram üzerinden konuşulan kişinin IP adresi öğrenilebilir mi?

Çok basit yemleme ile oğrenirsinde IP'sini napıcaksın amacın ne?

Direk öğrenemezsin ama 3. parti uygulamalar/siteler ile öğrenebilirsin. IP adresini öğrensen bile hiçbir şey yapamazsın, IP önemli bir bilgi değil.

Fishing ile öğrenebilir ama sadece IP adresini bilerek bir şey yapamaz. Back door açması lazım :D.

Çok basit yemleme ile oğrenirsinde IP'sini napıcaksın amacın ne?
Direk öğrenemezsin ama 3. parti uygulamalar/siteler ile öğrenebilirsin. IP adresini öğrensen bile hiçbir şey yapamazsın, IP önemli bir bilgi değil.
Başka bir program, site olmadan sadece mesajlaşarak öğrenilemez değil mi? Bilgisayardan girerek Wireshark kullanarak falan da öğrenilemez yani? Ben bir şey yapmayacağım karşımdaki benim IP adresimi almış olabilir mi diye merak ettiğim için soruyorum. Hiçbir yere tıklamadım sadece mesaj attım o da bana attı.

Başka bir program, site olmadan sadece mesajlaşarak öğrenilemez değil mi? Bilgisayardan girerek wireshark kullanarak falan da öğrenilemez yani? Ben bir şey yapmayacağım karşımdaki benim IP adresimi almış olabilir mi diye merak ettiğim için soruyorum. Hiçbir yere tıklamadım sadece mesaj attım o da bana attı.

İpi hiçbir işe yaramaz kardeşim IP niz bir başkasının elinde olunca bütün yaşamınızın dokümanı onun eline geçmiyor yaparsa IP adresinizden adres öğrenip evinize pizza falan yollar ki mesela benim IP'me bakarsam eğer benimle aynı il olmasına rağmen hiç alakası olmayan bir yeri gösteriyor.

İpi hiçbir işe yaramaz kardeşim IP niz bir başkasının elinde olunca bütün yaşamınızın dokümanı onun eline geçmiyor yaparsa IP adresinizden adres öğrenip evinize pizza falan yollar ki mesela benim IP'me bakarsam eğer benimle aynı il olmasına rağmen hiç alakası olmayan bir yeri gösteriyor.
Adres öğrenmesi de büyük bir şey bana göre. Bilmediğim birisi neden benim adresimi öğrensin ki? Tabii adres her zaman doğru çıkmıyor IP'den o da ayrı.

Yeni konular

Geri
Yukarı