Instagram Üzerinden Sahte 24 Saatlik Çekiliş Yapanlar

Pirateinthesky

Kilopat
Makaleler
1
Evet, bugün Instagram'da keşfet kısmında gördüm. Birkaç tane sayfa takip ettirip çekiliş günü gönderi yok oluyor. Bundan bir tek ben mi bıktım?

Dosya Ekleri

• zaa2.PNG
    zaa2.PNG
    297,6 KB · Görüntüleme: 211
  • zaa.PNG
    zaa.PNG
    157,2 KB · Görüntüleme: 203
Son düzenleme:
Sırf takipçi kasmak amacıyla yapılmış bir şey. Ben de bıktım, cidden itici. Bazı şeylere o kadar sinir oluyorum ki. Bu insanlar karşımda olsa nedensizce kafasına zift döküp yakarım. İtici insanlar, hayata dair hiçbir amacı olmayan IQ seviyeleri yerlerde olan, takipçi elde etmek için o kadar kişiden hakaret yiyen boş kafalı insanlar. Evet NEFRET ediyorum. Keşke yok olsalar.

Sırf takipçi kasmak amacıyla yapılmış bir şey. Ben de bıktım, cidden itici. Bazı şeylere o kadar sinir oluyorum ki. Bu insanlar karşımda olsa nedensizce kafasına zift döküp yakarım. İtici insanlar, hayata dair hiçbir amacı olmayan IQ seviyeleri yerlerde olan, takipçi elde etmek için o kadar kişiden hakaret yiyen boş kafalı insanlar. Evet NEFRET ediyorum. Keşke yok olsalar.
Birazdan ban atarlar. Herkese yaptıkları gibi :)
Şaka bir yana cidden ne yapmaya çalışılıyor? Bir takipçi için değer mi? 🙂

Birazdan ban atarlar. Herkese yaptıkları gibi :)
Şaka bir yana cidden ne yapmaya çalışılıyor? Bir takipçi için değer mi? 🙂
Atsınlar sıkıntı yok. Bu insanlar söylediklerimi tamamen hak ediyorlar, evet çok sinirli olabilirim. Takipçi kasayım diye insanları kandırmanın hiçbir amacı olamaz. O sayfa hakkıyla atıyorum 100 bin takipçi olmadıktan sonra ne anlamı var, bıraksınlar Allah aşkına ya...

Katılıyorum. Aynı sayfa 4 tane daha çekiliş yapmış. Bu tipler de ortaya çıktı ya, ne desem boş.
Keşfet kısmında "Bu gibi gönderileri daha az göster'' seçeneği var. Ne kadar işe yarar bilmiyorum ama ben gördüğüm yerde basıp geçiyorum bu gibi reklamlara.
En iyisi öyle yapmak, haklısınız.
Tepkimi sekmeyi kapatarak gösterirdim🤠
Ben de aynısını yaptım. 😂

İnstagram ile aram yok. Bilmediğimden soruyorum. Bunu neden yapıyorlar? Takipçi için ise yalan olduğu ortaya çıktığında herkes küfür edip takibi bırakıyor zaten. Rezil olduğuyla kalıyor. Ne kazanıyor bu işten? İnstagram'ı çok bilmiyorum dediğim gibi.

İnstagram ile aram yok. Bilmediğimden soruyorum. Bunu neden yapıyorlar? Takipçi için ise yalan olduğu ortaya çıktığında herkes küfür edip takibi bırakıyor zaten. Rezil olduğuyla kalıyor. Ne kazanıyor bu işten? İnstagram'ı çok bilmiyorum dediğim gibi.
Çoğu İnstagram kullanıcısı takip ettiği sayfayı takip ettikten sonra takipte kalıyor. Genellikle ben bunu çekiliş için takip etmiştim, nerede bu çekiliş gibi bir şey demeyip takibini iptal etmiyor.

Çoğu İnstagram kullanıcısı takip ettiği sayfayı takip ettikten sonra takipte kalıyor. Genellikle ben bunu çekiliş için takip etmiştim, nerede bu çekiliş gibi bir şey demeyip takibini iptal etmiyor.
İnstagram takipçi karşılığında para mı veriyor? Karı nedir bu işten?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı