Instagram "Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu" hatası

caner can

Kilopat
Daha fazla  
Böyle bir hata veriyor, yardım edin.

Screenshot_20181230-195710.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Tarayıcı üzerinden hesabını dondur. Bir süre bekledikten sonra uygulama üzerinden giriş yap. Yine aynı durum yaşanırsa mevcut şifreni değiştir. Instagram önbellek ve verilerini temizle öyle gir. Yine olmazsa Facebook hesabına entegre edip Facebook üzerinden giriş yap.

Tarayıcı üzerinden hesabını dondur. Bir süre bekledikten sonra uygulama üzerinden giriş yap. Yine aynı durum yaşanırsa mevcut şifreni değiştir. Instagram önbellek ve verilerini temizle öyle gir. Yine olmazsa Facebook hesabına entegre edip Facebook üzerinden giriş yap.
Sayın moderatörüm, yeni bir konu açmak yerine buradan ulaşmayı daha yararlı gördüm. Bu hatayı 2-3 gün önce bende almaya başladım ve hala çözebilmiş değilim. Dediklerinizin hepsini tek tek denedim ama bir sonuç alamadım, başka bir çözüm yolu var mı?

bende de oldu herhangi bir hesabınız herhangi bir nedenden kapatılınca oluyor hesap ekliyemiyorsunuz parallel space ile instagrama düzeliyor

Öncelikle instagram hesabınızı bilgisayar veya başka bir telefon üzerinden açın. Sonrasında telefon numaranızı kaldırın ve tekrar ekleyip onaylatın. İnstagram uygulamasını telefonunuzdan kaldırıp tekrar yükleyin ve şifremi unuttum kısmına tıklayın. Telefon numaranızı girerek gelen onay kodu ekranına, telefonunuza SMS yoluyla gelen kodu yazın. Artık instagrama girebilirsiniz.

Geri
Yukarı