Instagram video düzenlemesi için mobil program önerisi

İşletim sistemi
Android

Hesef

Decapat
Daha fazla  
Selam, arkadaşımın Instagram sayfası var, Reels videoları için mobilden edit yapıyor (inshot) ancak videonun kalitesinde aşırı derecede bir bozulma oluyor ve seyir zevki çok düşüyor. Forum desteklemediği için örnek bir video yükleyemiyorum ancak isterseniz YouTube üzerinden yükleyebilirim. Telefonda kalite düşmeden edit yapılabilen bir program önerisi istiyorum. Gerçekten uzun süredir bulamadım, yardımınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Selam, arkadaşımın Instagram sayfası var, Reels videoları için mobilden edit yapıyor (inshot) ancak videonun kalitesinde aşırı derecede bir bozulma oluyor ve seyir zevki çok düşüyor. Forum desteklemediği için örnek bir video yükleyemiyorum ancak isterseniz YouTube üzerinden yükleyebilirim. Telefonda kalite düşmeden edit yapılabilen bir program önerisi istiyorum. Gerçekten uzun süredir bulamadım, yardımınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Capcut, youcut.

Kullanımı nasıl? Videolarda bozulma olmuyor değil mi?
Alight motion kullanımı çok zor bir program deneyimli değilse anlaması biraz zor ama öğrenirse cidden istediği her şeyi verebilir. Capcut kullanımı daha kolay bir programdır ama dediğim gibi çok uğraştırır. Ayrıca ikisinde de 4k 60 fps dışarı aktarabilir.

Alight Motion Pro, Avu video editor. YouTube'dan tutorial'lar izleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı