Instagram videoları bozuk gözüküyor

İşletim sistemi
Android

dgntechx

Hectopat
Instagram'da reels veya post olarak atılmış videolar sanki bozuk CD gibi oynatılıyor, yani görüntü bozuluyor renkler birbirine giriyor piksel piksel oluyor. Başka hesapla denedim, uygulamayı sıfırladım, telefonu yeniden başlattım ama geçmedi bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi telefonda sorun olduğunu sanmıyorum YouTube ve diğer uygulamalarda videolar gayet iyi gözüküyor.

Bende de story ve videolar 10 FPS gibi oluyor bazıları Instagram Android'e fazla önem vermedi sorunlar oluyor mesela bir baska gördüğüm hatada telefonun white mod da ama Instagram'ı kendi içinden Dark moda aldığım zaman atılan storydeki bir linke girince uygulamanın teması bozuluyor her yer siyah beyaz iç içe giriyor.

Uygulama kaynaklı bir problem olabilir, eğer bulabilirseniz Instagram uygulamasının daha eski bir sürümünü APK olarak yükleyip deneyebilirsiniz. Eski sürümde sorun yoksa Instagram'dan yeni bir güncelleme ile sorunu çözmelerini bekleyebilirsiniz, o sürüme özel bir sorunsa muhtemelen birçok kişide oluyordur.

Son güncellemeden sonra bende de aynı problem oluştu. YouTube'da yok sadece Instagram da var, yeşil şeritler oluşuyor görüntü berbat. Güncellemeleri sildim uygulamayı sildim yine de düzelmedi.

Geri
Yukarı