Instagram yorum yaparken tekrar dene uyarısı

Daha fazla  
Instagram'da takipçi toplamak için çok takipçisi olan ve gönderileri çok fazla etkileşim alan sayfalara yorum yapıyorum. Aslında bunu çok fazla sayıda yapmıyorum ama ne zaman böyle bir sayfaya yorum yapmaya kalksam aşağıdaki hatayı (daha sonra tekrar dene - topluluğumuzu korumak için bazı hareketleri kısıtlıyoruz hatasını) alıyorum:
Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Screenshot_20240129-220516_Instagram.jpg

Başka yapabileceğiniz bir şey yok ancak ben yorum atmaya devam etmek istiyorum derseniz farklı cihazdan hesabınıza giriş yaparak yorum atmaya devam edebilirsiniz 😃.

Instagram'da takipçi toplamak için çok takipçisi olan ve gönderileri çok fazla etkileşim alan sayfalara yorum yapıyorum. Aslında bunu çok fazla sayıda yapmıyorum ama ne zaman böyle bir sayfaya yorum yapmaya kalksam aşağıdaki hatayı (daha sonra tekrar dene - topluluğumuzu korumak için bazı hareketleri kısıtlıyoruz hatasını) alıyorum:
Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Eki Görüntüle 2101050
İnstagramda çok fazla sayıda yorum yaptığınız için spama düşmüşsünüz.Eğer diğer hesaplarınız hesaplar merkezinde bağlı ise aynı sorunu yaşayacaksınız instagramı hesanını dondurun 2 3 hafta girmeyin sorn ortadan kalkacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı