Instagram yüklenilen Reels videosunun kalitesi çok düşük oluyor

Copp

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Celeron N3060
Intel HD 400 :(
4 GB RAM
500 GB HDD :(
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, merhaba. Edit yüklemek için bir hesap açmıştım ancak videoların çoğunun kalitesi düşük. Videoyu yüklerken ayarlardan da "en yüksek kalitede yükle" seçeneğini aktif ediyorum ancak özellikle watermark'ın oralarda pikselleşme oluyor. Genel olarak da sanki 480p veya 720p gibiymiş sanki. Öyle bir his veriyor. Ayriyeten FPS düşmesi de oluyor. Shake'lerin bir kısımı düzgün olmuyor. Bunun çözümü nedir?

Son düzenleme:
Deneyeceğim hocam şimdi. Eğer kalitesi artıyorsa daha güzel olur :)

@Veunex12 Hocam oldu, teşekkürler. Eskisine göre daha iyi şu an :)

Rica ederim ne demek :) daha HD görüntüler elde etmek için YouTube kurcalamayı unutmayın illaki taktikleri vardır. Bazı videolara denk geliyorum zannedersin 4K videoyu Reels olarak atmışlar

Rica ederim ne demek :) daha HD görüntüler elde etmek için YouTube kurcalamayı unutmayın illaki taktikleri vardır. Bazı videolara denk geliyorum zannedersin 4K videoyu Reels olarak atmışlar
Hocam ben de o videolara çok denk geliyorum. After Effects ile yapıyorlar sanırım. Çok güzel oluyor ama onu yapmak da zor olsa gerek.

Çok da zor olmasa gerek. AE ile yapılıyorsa Vegas ile de yapılıyordur. Sadece Renderini düzenliyolarsa AE'de kullanabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı