Instagram'a giriş yapılmıyor

Hocam boş ver Google'dan gir ne zararı olacak.

Kral telefondayız sürekli bilgisayarla dolaşamıyoruz her yeri sonuçta ayrıca bilgisayardan kullanımı kısıtlı benim için telefon önemli bu sorunun kesinlikle çözülmesi lazım aktif olan bir mizah hesabım var paylaşım yapamıyorum umarım çözülür kısa sürede.

Kral telefondayız sürekli bilgisayarla dolaşamıyoruz her yeri sonuçta ayrıca bilgisayardan kullanımı kısıtlı benim için telefon önemli bu sorunun kesinlikle çözülmesi lazım aktif olan bir mizah hesabım var paylaşım yapamıyorum umarım çözülür kısa sürede.

Hocam hesaba hep farklı telefonlardan mı giriyorsun yani 1 kere girince devamlı şifremi istiyor.

Hocam hesaba hep farklı telefonlardan mı giriyorsun yani 1 kere girince devamlı şifremi istiyor.

Nasıl yani format attım ve hep kendi telefonumdan giriyordum işte format atınca sıfırlandı komple şifre istiyor tekrar giriş yapmak için

Hocam yukarıda dediğimi yapar mısın?

Anladım 1 gün bekleyebilir misin ellemeden.

Vallahi dediklerini yaptım tek tek en son mobil veri + WARP'la denedim bayağı bir bekledi sonra yine hata verdi 1 gün bekleyelim o zaman başka bir seçenek yoksa başkan :(

Yeni konular

Geri
Yukarı