Instagram'da bedava VP veren sayfa dolandırıcı mı?

engin beyefendi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Front-end Developer
Instagram'da bir sayfa var bedava VP verildiğini iddia ediyor nasıl olduğunu sorduğumda verdiği cevap buydu:

Hocam telefon numaranızı yazın size mesaj göndereceğim SMS olarak ilk evet yazın devamında 2 kere iptal yazınız sistem iptal çekecek fakat VP elinizde kalacak (ücretsiz 7750 VP)

Dolandırıcı olma ihtimali var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Instagram'da bir sayfa var bedava VP verildiğini iddia ediyor nasıl olduğunu sorduğumda verdiği cevap buydu:

Hocam telefon numaranızı yazın size mesaj göndereceğim SMS olarak ilk evet yazın devamında 2 kere iptal yazınız sistem iptal çekecek fakat VP elinizde kalacak (ücretsiz 7750 VP)

VP tam olarak ne bilmiyorum ama parayla alınan bir şey ise eğer kimse ücretsiz vermez. Çok yüksek ihtimalle dolandırıcıdır.

Seneler evvel aynı işlemi Darkorbit'te yapıyordu bizim klandaki dolandırıcılar. Senin telefonundan mobil ödeme alıp VP'yi kendine alacak. Dolandırıcı, bedava peynir fare kapanında olur.

%99.99 olmadı numara malum sitelere gider.

Hocam güzel dolandırıcılık yöntemi ama illa dolandırsınlar beni dersen ben göndereyim sms i onu evet diye yanıtla sonra 5 kere iptal yazarsın bari yabancıya gitmesin

Geri
Yukarı