Instagram'da beni yeni hesapları engelle seçeneği ile engelleyenleri nasıl tekrardan görebilirim?

Hocam aynı durumla bende şu an karşı karşıyayım. Bana yardımcı olur musunuz?

Öncelikle telefonundaki tüm hesaplardan feragat edip hepsini kalıcı olarak silmen gerekiyor, bu hesapların tamamen silinmesi 30 gün alıyor, ben önceden silip 30 gün boşta beklettiğim hesapla yaptım, tüm hesapları silince uygulama ayarlarından Instagram'ın önbelleğini ve verisini sildim sonra VPN açıp tüm işlemleri VPN açık halde yeni bir hesap açtım, beni engelleyen o kişinin hesabını görebiliyorum artık.

Biz interneti özgür olmak için yarattık ama günlük hayatta sinir olduğumuz zengin ve herkesin kendisine karşı saygılı olması gerektiğini zanneden özellikle dişil bireyler internet alemine de bulaştı, artık özgürce beğenmediğimiz bir şeyi dile getiremiyoruz bile, yaşasın erkek hakları, yaşasın doğrular.

Öncelikle telefonundaki tüm hesaplardan feragat edip hepsini kalıcı olarak silmen gerekiyor, bu hesapların tamamen silinmesi 30 gün alıyor, ben önceden silip 30 gün boşta beklettiğim hesapla yaptım, tüm hesapları silince uygulama ayarlarından Instagram'ın önbelleğini ve verisini sildim sonra VPN açıp tüm işlemleri VPN açık halde yeni bir hesap açtım, beni engelleyen o kişinin hesabını görebiliyorum artık.

Biz interneti özgür olmak için yarattık ama günlük hayatta sinir olduğumuz zengin ve herkesin kendisine karşı saygılı olması gerektiğini zanneden özellikle dişil bireyler internet alemine de bulaştı, artık özgürce beğenmediğimiz bir şeyi dile getiremiyoruz bile, yaşasın erkek hakları, yaşasın doğrular.

Peki söyle bir yontem denesem? Biraz araştırdım bu Instagram uzerine şirketler bile kurulmuş. Millet 1000 takipcili 5000 takipcili hazır mail hesabıyla birlikte verilen hesaplar satıyorlar. Öyle yapsam olmaz mı?

Peki söyle bir yontem denesem? Biraz araştırdım bu Instagram uzerine şirketler bile kurulmuş. Millet 1000 takipcili 5000 takipcili hazır mail hesabıyla birlikte verilen hesaplar satıyorlar. Öyle yapsam olmaz mı?

Halihazırda var olan hesaplarının yanına eklenirse sıkıntı çıkartabilir çünkü "sahip olabileceği hesapları da engelle" benzeri bir ibare var, hiç denemedim sen bilirsin.

Aynı şekilde ben de fakemden engellendim fakat acaba o kişi engel listesine girdiğinde gerçek hesabımı da görebiliyor mu?

Aynısı benim de başıma geldi sadece bir fake hesaptan bunu yedim ama maalesef diğer tüm hesaplarım da böyle engellenmiş, şimdi bir dener misiniz sorun çözüldü mü? Eğer çözüldüyse tüm hesaplarımı silebilirim.

Bununla alakalı bir şey sorabilir miyim? Ben şunu merak ediyorum. Mesela bir insta hesabı engellendi. Engellenen hesabın mevcut bütün hesapları mı engellenir yoksa engellendikten sonra açacağı hesaplar mı engellenir? Yani siz fake hesabım engellendikten sonra ana hesabım da engellenmiş dediğinize göre engellenmeden önce açılan hesaplar da engellendikten sonra engelleniyor.

Geri
Yukarı