Instagram'da beni yeni hesapları engelle seçeneği ile engelleyenleri nasıl tekrardan görebilirim?

hukumdarbnm

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar dün sınıfımdaki birinin Instagram hesabını görmek için istek attım ama beni okulda rahatsız etmem sebebiyle engelledi ve engelimi kaldırmayacağını söyledi. Yan hesap açıp görmek istediğimde yine olmuyor. Engellediği hesabımı silip sildiğim hesabımın telefon numarasını kullanarak yeni hesap açtığımda yine düzelmiyor. Beni engelleyen kişiyi nasıl tekrardan görebilirim?

Merhabalar dün sınıfımdaki birinin Instagram hesabını görmek için istek attım ama beni okulda rahatsız etmem sebebiyle engelledi ve engelimi kaldırmayacağını söyledi. Yan hesap açıp görmek istediğimde yine olmuyor. Engellediği hesabımı silip sildiğim hesabımın telefon numarasını kullanarak yeni hesap açtığımda yine düzelmiyor. Beni engelleyen kişiyi nasıl tekrardan görebilirim?

Zaten o özellik bu amaç için yarıyor. Düzelmez diye tahmin ediyorum. İllegal yollara başvurmayın derim ben.

Hocam demek ki o kişinin oluşturacağı hesapları da engelle seçeneğini seçmiş.

Evet onu seçtiğini biliyorum ama engellemeden önce yeni hesap açmıştım açtığım o hesapla görebiliyorum ama engellediği hesabımı ve hesap ekle tuşu ile açtığım hesaplarımı sildim ve 30 gün içinde tamamen silinecek.

Zaten o özellik bu amaç için yarıyor. Düzelmez diye tahmin ediyorum. İllegal yollara başvurmayın derim ben.

Peki ya başka telefon numarası ile hesap açarsam veya engellediği hesabımı silme işleminde koyduktan 30 gün sonra tamamen silindikten sonra düzelir mi?

Yapacağınız şey telefon numarası girmeden başka bir cihaz üzerinden hesap açmak. Eğer varsa çift uygulamalar ile deneyin. Olmadı buradan açalım diyeceğim ama bu da uygun olmaz. O yüzden kendiniz ayrı hesapta açmaya çalışın. Telefon numarası zorla isterse annemizin veya babanızın telefonunu girin. Veya kardeşimiz varsa onun girin.

Evet onu seçtiğini biliyorum ama engellemeden önce yeni hesap açmıştım açtığım o hesapla görebiliyorum ama engellediği hesabımı ve hesap ekle tuşu ile açtığım hesaplarımı sildim ve 30 gün içinde tamamen silinecek.

Peki ya başka telefon numarası ile hesap açarsam?

Olur da bildiğiniz gibi siz "stalk"lamaya çalışıyorsunuz.

Peki ya başka telefon numarası ile hesap açarsam?

O zaman sıkıntı olmaz. Ama IP durumlsrını önceden çözmek için bence modemi resetle ve başka bir cihaz üzerinden hesap aç. Eğer bilgisayara sanal makine kurabiliyorsan oda olur.

Yapacağınız şey telefon numarası girmeden başka bir cihaz üzerinden hesap açmak. Eğer varsa çift uygulamalar ile deneyin. Olmadı buradan açalım diyeceğim ama bu da uygun olmaz. O yüzden kendiniz ayrı hesapta açmaya çalışın. Telefon numarası zorla isterse annemizin veya babanızın telefonunu girin. Veya kardeşimiz varsa onun girin.

Cevabınız için teşekkür ederim ancak birkaç ay önce 2021 yılında tarayıcıdan sadece e-posta ile hesap açmayı denemiştim. Ancak giriş yapanın sen olduğunu onayla ve telefon numarası ekle diyor. Telefon numarası ekleyince 24 saat içinde inceliyor. Onaylanmazsa hesap kapanıyor ve itiraz et deyince yüz istiyor. 2021'de sadece 1 kez telefon numarası olmadan instagram hesabı başarılı bir şekilde açabildim ama takipçi hilesi yapınca oda kapandı. 2020'de rahatça açabiliyordum. Cevabınız benim gibi bu sorunu yaşayanların sorununu çözebilir.

Cevabınız için teşekkür ederim ancak birkaç ay önce 2021 yılında tarayıcıdan sadece e-posta ile hesap açmayı denemiştim. Ancak giriş yapanın sen olduğunu onayla ve telefon numarası ekle diyor. Telefon numarası ekleyince 24 saat içinde inceliyor. Onaylanmazsa hesap kapanıyor ve itiraz et deyince yüz istiyor. 2021'de sadece 1 kez telefon numarası olmadan Instagram hesabı başarılı bir şekilde açabildim ama takipçi hilesi yapınca oda kapandı. 2020'de rahatça açabiliyordum. Cevabınız benim gibi bu sorunu yaşayanların sorununu çözebilir.

Gizli sekmeden sorun çıkmıyor. Zamanında Facebook için hep açmıştım bir sürü. Açıkçası ilk e postalarda sorun çıkmıyor gizli sekmede.

Yeni konular

Geri
Yukarı