Instagram'da beni yeni hesapları engelle seçeneği ile engelleyenleri nasıl tekrardan görebilirim?

İlk e-posta nedir?

Kısacası şöyle anlatayım. Şimdük tarayıcı üzerinden gizli sekmeye gir. Sonrasında Gmail hesabı veya Hotmail hesabı açma yerine gir. Sonrasında oradan hesap açtığında direk alabiliyorsun. Yakında değil ama 3 ay önce bu şekilde 10 15'e yakın e posta açmıştım. Tabii hepsini Facebook'ta bir oyun vardı onun için yapıyordum.

Evet onu seçtiğini biliyorum ama engellemeden önce yeni hesap açmıştım açtığım o hesapla görebiliyorum ama engellediği hesabımı ve hesap ekle tuşu ile açtığım hesaplarımı sildim ve 30 gün içinde tamamen silinecek.

Peki ya başka telefon numarası ile hesap açarsam veya engellediği hesabımı silme işleminde koyduktan 30 gün sonra tamamen silindikten sonra düzelir mi?

Merhaba 30 gün sonra düzeldi mi? Su an görebiliyor musunuz?

E
Peki ya başka telefon numarası ile hesap açarsam veya engellediği hesabımı silme işleminde koyduktan 30 gün sonra tamamen silindikten sonra düzelir mi?

merhaba 30 gün sonra düzeldi mi ? su an görebiliyor musunuz
Merhabalar dün sınıfımdaki birinin Instagram hesabını görmek için istek attım ama beni okulda rahatsız etmem sebebiyle engelledi ve engelimi kaldırmayacağını söyledi. Yan hesap açıp görmek istediğimde yine olmuyor. Engellediği hesabımı silip sildiğim hesabımın telefon numarasını kullanarak yeni hesap açtığımda yine düzelmiyor. Beni engelleyen kişiyi nasıl tekrardan görebilirim?

Artık bu konuyla ilgilenmiyorum. Göremediğimi düşünüyorum.
cok teşekkürler benim de basıma dün geldi neredeyse hiç bir cıkıs yolu bulamadım size yazmak istedim fake hesabımı kapatıp sildim ama ana hesabımdan da engelliyim sanırım sonsuza dek engelli kalıcam .

merhaba bu konuyu çözebilen oldu mu hiç yardımcı olursanız cok sevinirim

Son düzenleme:
cok teşekkürler benim de basıma dün geldi neredeyse hiç bir cıkıs yolu bulamadım size yazmak istedim fake hesabımı kapatıp sildim ama ana hesabımdan da engelliyim sanırım sonsuza dek engelli kalıcam .

merhaba bu konuyu çözebilen oldu mu hiç yardımcı olursanız cok sevinirim
sorunu çözebildiniz mi acaba ? bende aynı durumdayım fake hesaptan engellendiğim için ana hesabımda engelli şuan fake hesabı silmeyi düşünüyorum bende silince normale dönermi acaba

Sorunu çözebildiniz mi acaba? Bende aynı durumdayım fake hesaptan engellendiğim için ana hesabımda engelli şu an fake hesabı silmeyi düşünüyorum bende silince normale dönermi acaba

Merhaba, sorun çözüldü mü acaba?

Artık bu konuyla ilgilenmiyorum. Göremediğimi düşünüyorum.
Merhaba hiç baktınız mı hesaba görebildiniz mi

Geri
Yukarı