Instagram'da beyoyun güvenilir mi?

sarpfd

Femtopat
Daha fazla  
Aga güzel bir PC çektim ama oynayacak oyunum yok. Instagram'da "beyoyun" isminde bir hesap gördüm, oradan Xbox PC Pass veya Steam random key almayı düşünüyorum. sizce güvenilir mi? Başka önerileriniz varsa beklerim.

Böyle saçma sapan satıcılara para kaptırmayın. Instagram sayfalarından bir şey alınmaz. Kabasakal, eneba, indiegala, Voidu, eTail gibi internet satıcılarına Epic ve Xbox mağazasına bakarsanız uyguna alabileceğiniz bir sürü güzel oyun bulabilirsiniz. O steam random keyden falan düzgün oyun gelmiyor fiyatı yüksek ama kimsenin oynamadığı, bilmediği saçma oyunlar geliyor.

Steam random key almayı düşünüyorum. Sizce güvenilir mi? Başka önerileriniz varsa beklerim.

Steam random key olayı tamamen yalandan ibaret.Plati.ru gibi sitelerden 0.05dolara aldıkları gereksiz boş oyun keylerini 25-30TL'ye satıyorlar.

Hele İtemsatış gibi bir yerden alırsanız 30stokun 30uda aynı oyunun keyleri olur :D

Hocam PC'yi zar zor aldım üstüne herhangi bir oyun için 1K üstü vermek şu an benim için bayağı zor bu yüzden böyle şeylere yönelmeyi düşündüm.

Korsan oyna hiç para verme, ben de korsan oynuyorum örneğin. Parayı basıp Steam ya da Epic hesabına oyun almak dışında yapacağın tek mantıklı seçenek bu çünkü.

Yok key alıp dandik oyunlara talim edeyim, yok bedava oyun versin diye Epic'e yalvarayım, yok paylaşımlı hesap alayım 2 gün sonra giriş yapamayayım affedersin bunlar ameleliktir.

Random key mantığı konusunda ben de @DumpcesTR e katılıyorum. Elinde elle tutulur bir oyun/ oyun listesi yoksa https://www.kabasakalonline.com/urunler/485/steam-oyunlari fiyatı düşükten yükseğe sıralayıp bakmanı tavsiye ederim. Çoğu indie oyun çok uygun fiyatlara bulabiliyorsun. 40-60 tane 20 TL altı oyun vardır burada yada bir oyun listesi iletirsen ben elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Ayrıca PC GamePass aylık 159 TL verip hikayeli tüketilebilir oyunları oynayabilirsin satın almadan. Xbox Game Pass Oyun Kütüphanesi | Xbox

Son düzenleme:

Geri
Yukarı