Beyoyun güvenilir mi?

Ripex

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Instagram da Beyoyun diye bir sayfa buldum ve 40 liraya random key alıp bu listedeki oyunlardan birini veriyorlarmış. Sizce güvenilir mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20230327_014705.jpg
    IMG_20230327_014705.jpg
    136,5 KB · Görüntüleme: 163
Son düzenleyen: Moderatör:
bu konuda site sahibi yorum yapmış bakabilirsin.

Sayfanın sahibi burda.

İnanmayın arkadaşlar, bakın bunlar sürekli şu oyun çıktı bu oyun çıktı diye mesaj paylaşıyorlar hikayede. Bir tane mesajda kod gözüküyordu. Denedim. Sonuçta kullanılan kod için tekrarlanan ürün kodu diyecek ve o oyun bende varsa indirme sayfası açılacak. Ürün kodunu deneyince "geçersiz ürün kodu, harf ve rakamları kontrol edin" diyor. Bunu mesaj yolu ile söylediğimde bana şunu dediler "Steam databaseinde kodu kaç gün tutacağını bilemeyiz." bu kadar saçma ve amatör bir yalan görmedim. Kodlar firma silmediği sürece kalıcıdır ve süresi yoktur. Tamamen avlama üzerine kurulmuş bir tokatçılık tuzağı. Naçizane tavsiyem uzak durun.

Arkadaşlar Instagram da Beyoyun diye bir sayfa buldum ve 40 liraya random key alıp bu listedeki oyunlardan birini veriyorlarmış. Sizce güvenilir mi?
Yorumlarda yok bana Hogwarts Legacy çıktı, yok bana MW2 çıktıya kanma o listenin içine 3-4 tane 10 dolarlık oyun koymuşlar sürekli onlar çıkıp duruyor. 4 kere 50tl link aldık 4 ünde de 10 dolarlık oyun çıkar mı? Bi de vip hak kazandınız deyip tedarik yok diyorlar. Tamamen fake inanmayın bunlara. Kimisi maaş gününde burdayım yazmış, kimisi bana rdr2 çıktı yazmış. Sistem şöyle rdr 2 gibi büyük bïtçeli oyunlar çıkarsa ve sende varsa o oyunun keyini senden %10 alt fiyatına mesela 1150 TL için 1000 TL diyelim sana geri ödediklerini söylüyorlar ama rdr2 asla çıkmayacağı için sorun yok tabi. Kısaca kanmayın paranızı hiç etmeyin 200tlm gitti unutmadan birde sizden dekont istiyorlar dekontta adım soy adınız soy adınız gözüküyor bu riski göza alarak alın.

Önemli Not: 10 dolarlık olarak belirttiğim oyunların size çıkması durumunda oyunun keyini sizden geri satın almıyorlar. Acaba neden?

10 dolarlık dediğim ve bana çıkan oyun:

Bu oyun 10 dolar bile değil 382 TL yazmışlar fakat:

Uzun lafın kısası almayın aldırmayın. Merak edip ben paramı hiç etcem diyenlere bu mesajımı gösterebilirsiniz.

Yorumlarda yok bana Hogwarts Legacy çıktı, yok bana MW2 çıktıya kanma o listenin içine 3-4 tane 10 dolarlık oyun koymuşlar sürekli onlar çıkıp duruyor. 4 kere 50tl link aldık 4 ünde de 10 dolarlık oyun çıkar mı? Bi de vip hak kazandınız deyip tedarik yok diyorlar. Tamamen fake inanmayın bunlara. Kimisi maaş gününde burdayım yazmış, kimisi bana rdr2 çıktı yazmış. Sistem şöyle rdr 2 gibi büyük bïtçeli oyunlar çıkarsa ve sende varsa o oyunun keyini senden %10 alt fiyatına mesela 1150 TL için 1000 TL diyelim sana geri ödediklerini söylüyorlar ama rdr2 asla çıkmayacağı için sorun yok tabi. Kısaca kanmayın paranızı hiç etmeyin 200tlm gitti unutmadan birde sizden dekont istiyorlar dekontta adım soy adınız soy adınız gözüküyor bu riski göza alarak alın.

Önemli Not: 10 dolarlık olarak belirttiğim oyunların size çıkması durumunda oyunun keyini sizden geri satın almıyorlar. Acaba neden?

10 dolarlık dediğim ve bana çıkan oyun:

Bu oyun 10 dolar bile değil 382 TL yazmışlar fakat:

Uzun lafın kısası almayın aldırmayın. Merak edip ben paramı hiç etcem diyenlere bu mesajımı gösterebilirsiniz.
@TolgaB36 Hadi bunu da cevapla? Şans sistemin mükemmel. Bide yok dolar molar diye zırvalıyosun. 4 kere alınıp 4 ünde de 10 dolarlık oyun çıkarsa ve birde premium oyun olmadığı için geri almıyoruz diyorsunuz. Para tuzağından başka birşey değilsiniz

Dosya Ekleri

• IMG_20230410_043852.jpg
    IMG_20230410_043852.jpg
    286,8 KB · Görüntüleme: 133
Son düzenleme:
Arkadaşlar kesinlikle almayın 200 TL boşa gitti. Hep aynı kötü oyunlar geliyor. Arkadaşında dediği gibi 4 5 tane kötü oyun var sürekli onlar geliyor. Para tuzağı güvenip aldım. Almaz olaydım. Tüm param boşa gitti. Age of Empires 4 almayı düşünüyordum. Onun yerine key alayım belki güzel oyun gelir dedim. Sonuç olarak 200TL'ye elimde hiçbir şey yok. Oyunların toplamı 1GB'yi bile geçmiyor.

3-4 tane aralara serpiştirilen ve sadece fiyatı şişirilmiş ve 10 liralık oyunlara fahiş fiyatlar yazarak onları veriyorlar. Muhtemelen hiçbir paketlerinde iyi oyun yok sürekli aralara serpiştirilen kötü oyunlar çıkıyor bende diğer arkadaşlar gibi aynı konudan şikayetçiyim bence bu ve bunun gibi sitelere para kaptırmayın biz gibi, indirimleri bekleyin.

Kendim bizzat bu siteden key alarak yazıyorum ilk başta çok ilgililerdi direk cevap felan veriyolardi bende güvenip ilk keyi aldım upside down çıktı olabilir dedim ikinci keyi aldım ondada poly İsland çıktı listede bu 2 oyun çöp niteliğinde şişirilmiş oyunlar zaten o yüzden bı tane daha denedim zaten iade oluyor dediler bu seferde yine poly İsland çıktı iade talebinde bulunayım dedim çok geç cevap vermeye başladılar sonunda cevap verdiler keyimiz stokta kalmadı key üzerinden iade yapamiyoz para üzerinden de iade yapamiyoz dendi bana 850 TL garantilik key verdiler lakin tamamen balon key 10 TL olmicak oyunların fiyatını şişirip koyuyolar adamlara 2 gündür ulaşamıyom şu an sistemde arıza var dendi önceden lakin şimdi anlıyorum başka hesaptan yazınca da key stokta mevcut dendi yani keyler felan bitmemiş alırken bunları göz önünde bulundurun derim.

Kendim bizzat bu siteden key alarak yazıyorum ilk başta çok ilgililerdi direk cevap falan veriyolardi bende güvenip ilk keyi aldım upside down çıktı olabilir dedim ikinci keyi aldım onda da poly İsland çıktı listede bu 2 oyun çöp niteliğinde şişirilmiş oyunlar zaten o yüzden bir tane daha denedim zaten iade oluyor dediler bu sefer de yine poly İsland çıktı iade talebinde bulunayım dedim çok geç cevap vermeye başladılar sonunda cevap verdiler keyimiz stokta kalmadı key üzerinden iade yapamiyoruz para üzerinden de iade yapamiyoruz dendi bana 850 TL garantilik key verdiler lakin tamamen balon key 10 TL olmayacak oyunların fiyatını şişirip koyuyolar adamlara 2 gündür ulaşamıyorum şu an sistemde arıza var dendi önceden lakin şimdi anlıyorum başka hesaptan yazınca da key stokta mevcut dendi yani keyler falan bitmemiş alırken bunları göz önünde bulundurun derim.

Burada asıl komik olan ne biliyor musun, sahibinin Atatürk PP'si yapıp dolandırıcı olması. Komedi.

Geri
Yukarı