Instagram'da birinin beğendiği Reels videolarını keşfette görme nasıl engellenir?

ALONE HERO

Decapat
Arkadaşlar Instagram'dan takip ettiğim birinin beğendiği Reels videoları sürekli karşıma çıkıyor.
Bu videoları görmek istemiyorum acaba bunu önlemenin bir yolu var mıdır? Takipten de çıkamıyorum ayıp olmasın diye ama gerçekten artık sıkmaya başladı her 2 Reels videosunda bir onun beğendiği şeyler karşıma çıkıyor, görmek istemiyorum artık çözümü var mıdır?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230430-085557_Instagram.jpg
    Screenshot_20230430-085557_Instagram.jpg
    79,7 KB · Görüntüleme: 286
  • Screenshot_20230430-084858_Instagram.jpg
    Screenshot_20230430-084858_Instagram.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 191
emir_karadag13'e spam atıyorum hemen, hesabını kapatırız 1 haftaya. Görmezden gelme Sessize alma butonu vardı sorunu çözebilir ama emin değilim.

Kişiyi sessize almayı dener misin? Sessize alınca bunun değişmesi gerekiyor.

Denedim fakat videoları hala karşıma çıkıyor.

Emir_karadag13'e spam atıyorum hemen, hesabını kapatırız 1 haftaya. görmezden gelme sessize alma butonu vardı sorunu çözebilir ama emin değilim.

Hayır hayır dostum adamın hesabıyla bir derdim yok sadece videoları karşıma çıkmasın istiyorum sessize almayı denedim fakat hala karşıma çıkıyor.

Arkadaşlar Instagram'dan takip ettiğim birinin beğendiği Reels videoları sürekli karşıma çıkıyor.
Bu videoları görmek istemiyorum acaba bunu önlemenin bir yolu var mıdır? Takipten de çıkamıyorum ayıp olmasın diye ama gerçekten artık sıkmaya başladı her 2 Reels videosunda bir onun beğendiği şeyler karşıma çıkıyor, görmek istemiyorum artık çözümü var mıdır?

Öncelikle konu açtığınız için teşekkürler, Instagram'daki bu konu arkadaşın beğendi diye sizin önünüze çıkmıyor, siz gezerken çıkan videolar yani arkadaşın senden daha önce bu video beğendi.

Dipnot: Sizlik bir sorun değil ya da takipçilerine ilgili değildir.

Öncelikle konu açtığınız için teşekkürler, Instagram'daki bu konu arkadaşın beğendi diye sizin önünüze çıkmıyor, siz gezerken çıkan videolar yani arkadaşın senden daha önce bu video beğendi.

Dipnot: Sizlik bir sorun değil ya da takipçilerine ilgili değildir.

Rica ederim hocam fakat karşıma çıksın istemiyorum beğendiklerinin artık sıkıldım sürekli görmekten eğer bunu önlemenin bir yolu varsa deneyeceğim.

Rica ederim hocam fakat karşıma çıksın istemiyorum beğendiklerinin artık sıkıldım sürekli görmekten eğer bunu önlemenin bir yolu varsa deneyeceğim.

2 seçeneği biliyorum, arkadaşlıktan veya takip çıkarmak 2.nci kısıtlamakdır. Takip çıkarmadan.

eğer bir kullanıcıyı engellemek yerine sadece kısıtlamak istiyorsanız, o kullanıcı sizi takipten çıkmayacak ve birbirinizi takip etmeye devam edeceksiniz, ancak gönderileriniz göremeyecek ve içeriklerinize yorum, beğeni gibi etmenlerde bulunamayacaktır.

2 seçeneği biliyorum, arkadaşlıktan veya takip çıkarmak 2.nci kısıtlamakdır. Takip çıkarmadan.

eğer bir kullanıcıyı engellemek yerine sadece kısıtlamak istiyorsanız, o kullanıcı sizi takipten çıkmayacak ve birbirinizi takip etmeye devam edeceksiniz, ancak gönderileriniz göremeyecek ve içeriklerinize yorum, beğeni gibi etmenlerde bulunamayacaktır.

Kısıtladığım zaman keşfetimde onun beğendiği Reels videoları karşıma çıkacak mı peki?

Geri
Yukarı