Çözüldü Instagram'da Cinsel Gönderilerde Etiketleniyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

igdlacc

Hectopat
Arkadaşlar sürekli İnstagram'da cinsel içerikli gönderilerde etiketleniyorum, son yarım saattir bu duruma maruz kaldım, nasıl kurtulacağım?
IMG_20200130_024040.jpg

Çözüm
S
Hesap ayarlarında biraz gezin. Kullanıcılar yalnızca sen izin verdikçe seni etiketleyebilir tarzında bir seçenek olacak. Bu ya tamamen senin etiketlenmeni engelliyor, ya da profilinin etiket kısmına düşmeden önce senin düşmesini istedigin gonderileri seçmene olanak saglıyor. Aynı zamanda bildirim ayarlarıyla da oyna, bu tür spamlerden bildirim gelmesin.
Hesap ayarlarında biraz gezin. Kullanıcılar yalnızca sen izin verdikçe seni etiketleyebilir tarzında bir seçenek olacak. Bu ya tamamen senin etiketlenmeni engelliyor, ya da profilinin etiket kısmına düşmeden önce senin düşmesini istedigin gonderileri seçmene olanak saglıyor. Aynı zamanda bildirim ayarlarıyla da oyna, bu tür spamlerden bildirim gelmesin.

Çözüm
10 yıldır face kullanmıyorum, Twitter ya da benzerini hiç açmadım kafam rahat.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bir türlü bulamadım bu ayarı. Nerede bu ayar?

Ayarlara girip, etiketlere tıklayın ve etiketleri manuel olarak onayla seçeneğini aktif edin. Birisi sizi etiketlediği zaman sizin onayınız istenecektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı