Instagram'da mavi tik ve not özelliği yok

Alperen Kaya

Kilopat
Merhaba, Instagram hesabımda not özelliği aylardır yok sildim yükledim verileri temizledim asla not özelliği gelmiyor ayrıca mavi tik için internet üzerinden başvuru sayfasına girdiğimde bana normal meta güvenlik şifre tarzı klasik paneli gösteriyor. Ne yapmalıyım? Mesaj attım Instagram'a hesabım profesyonel hesap internette gördüm insanlar 2 dakika da mavi tik almış ben bekleme sırasındayım falan. Hesapta bir sorun mu vardır acaba? Ne yapmalıyım?

Merhaba, Instagram hesabımda not özelliği aylardır yok sildim yükledim verileri temizledim asla not özelliği gelmiyor ayrıca mavi tik için internet üzerinden başvuru sayfasına girdiğimde bana normal meta güvenlik şifre tarzı klasik paneli gösteriyor. Ne yapmalıyım? Mesaj attım Instagram'a hesabım profesyonel hesap internette gördüm insanlar 2 dakika da mavi tik almış ben bekleme sırasındayım falan. Hesapta bir sorun mu vardır acaba? Ne yapmalıyım?

Hesap ile alakalı olabilir, farklı bir hesap açıp dene. Bende de o şekildeydi.

Benim ana hesbımda o şekilde güncelleme gelmiyor o hesaba, beta sürümüne geçip dener misin bir.

İyi dediniz hocam deneyip haber edeceğim.

Yine bir sonuç alamadım Instagram'a yazdım da sorun bildirden ama bazı arkadaşlarım SS attı mavi tik gelmiş mesela ama ben de gözükmüyor ve bildirim ya da mailde gelmedi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı