Instagram'da ne tür hesap açılmalı?

itz

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bir Instagram hesabı açmak istiyorum ama kararsızım en çok hangi tür videolar izleniyor? Kendi fikrim: Güzel fotoğraflar paylaşmak. Sizce böyle bir şey yapsam tutar mı veya sizin bana önerebileceğiniz bir şey var mı?

Merhaba arkadaşlar, bir Instagram hesabı açmak istiyorum ama kararsızım en çok hangi tür videolar izleniyor? Kendi fikrim: Güzel fotoğraflar paylaşmak. Sizce böyle bir şey yapsam tutar mı veya sizin bana önerebileceğiniz bir şey var mı?

Shitpost veya yetişkinlere yönelik "komik" cringe videolar.

Yeni fikir üreten ve marketinge meyilli olan hesaplar genelde çok tutuyor. Fotoğraf paylaşıp hiçbir yere gelemezsiniz, ama fotoğrafçılıkta iyi bir yeteneğiniz varsa olur.

Güzel fotoğraflar paylaşmak mı? Dostum bu çok iyi bir fikir. Güzel fotoğrafların yerine güzel postlar da paylaşırsan çok iyi olacağına eminim.

Güzel fotoğraflar paylaşmak mı? Dostum bu çok iyi bir fikir. Güzel fotoğrafların yerine güzel postlar da paylaşırsan çok iyi olacağına eminim.
Şu anda güzel fotoğraflar paylaşıp arkadaşlarından çok tanımayan kişilerden takipçi kazanan ERKEK hesabı görmedim.

Ya dostum güzel fotoğraf ne demek? Nasıl bir tabir bu? Kaç yaşındasın? Konu sahibi kaç yaşında?
Kadın olmayıp sadece güzel fotoğraf paylaşıp ünlü olabileceğini sanıyorsan yanılıyorsun, adam sadece güzel fotoğraf dedi, profesyonel fotoğrafçıyım demedi fark ettiysen. Yanlış bilgilendirme yapmaman dileğiyle :)

Fan sayfası açmak, shitpost hesabı olmak, müzikli lyricsli postlu hesap gibi şeyler popüler şu sıralar deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı