Instagram'da Photoshop edit sayfası açmak

Hocam yazılım alanında da öyle diyorlardı ama biraz içinde olunca direkt anlaşılıyor AI ile insan yapımı arasındaki fark. Merak etmeyin lütfen devam edin.
Çok teşekkürler size de hocam.

AI denilen şeyden hoşlanmadığımı belirtmem gerek. İnsanların yaratıcılığını sömürmeye çalışan bir canavar gibi.

Devianart profilinizde var sanırım.
AI konusunda kesinlikle haklısınız katılıyorum. Var hocam evet. Oradan da tanınılabilir aslında biraz. Önü açık bir platform.

Çok teşekkür ederim hocam. Yiğit sizsiniz herhalde. Telefon bildirim yağmuruna düştü. Çok teşekkürler. Açıkçası işe dönüştürmeyi düşünüyorum fakat AI'den korkmaya başladım çünkü insanların isteklerini 1 2 dakika da çözebiliyor.
Evet yeni çıkan AI'lar bu sektörün önüne biraz taş koymuş olabilir. Ama yine de devam et bu hobine. AI'lar şu zamanlar biraz kısıtlı ve insanların dediğinin tıpatıp aynısını yapamıyorlar. Ama sen bir fotoğrafı alıp ona çığır açtırıyorsun. Bunu AI şimdiki zamanlarda yapamıyor. Ama ileride yapamayacağının garantisini veremeyiz.

Evet yeni çıkan AI'lar bu sektörün önüne biraz taş koymuş olabilir. Ama yine de devam et bu hobine. AI'lar şu zamanlar biraz kısıtlı ve insanların dediğinin tıpatıp aynısını yapamıyorlar. Ama sen bir fotoğrafı alıp ona çığır açtırıyorsun. Bunu AI şimdiki zamanlarda yapamıyor. Ama ileride yapamayacağının garantisini veremeyiz.
Evet. Korkum, gelecek.

Geri
Yukarı