Instagram'da Photoshop edit sayfası açmak

Hemen reklam diye sakın atlamayın, tanıtım derken yakınlarınızın profillerine sizin hesabı eklemesi gibi şeylerden bahsediyorum.

Buna katılıyorum, kendinizi hire ettirebilir bir şekle sokmadan yalnızca takipçi sayınızdaki artışa para ödersiniz o da ego tatmininden öteye gitmez.

@Furkan GRFN Bu hobini mesleğe dökmeyi düşünüyor musun? Düşünüyorsan ben başaracağına inanıyorum. Bu hobini bırakma ve kendini geliştir. Bu şekilde belki ileride ünlü firmalar ile çalışır yüksek miktarda paralar kazanabilirsin. Bütün fotoğraflarını beğendim.

Hocam toplasanız 2 3 arkadaşım var. Onlardan da Max 3 5 takipçi kopar belki oda. Öyle bir alternatifim de yok maalesef.

O zaman insanların sizi geri takip etmesi için onları takip edin, genelde işe yarar ve daha fazla kişiye önerilirsiniz.

@Furkan GRFN Bu hobini mesleğe dökmeyi düşünüyor musun? Düşünüyorsan ben başaracağına inanıyorum. Bu hobini bırakma ve kendini geliştir. Bu şekilde belki ileride ünlü firmalar ile çalışır yüksek miktarda paralar kazanabilirsin. Bütün fotoğraflarını beğendim.
Çok teşekkür ederim hocam. Yiğit sizsiniz herhalde. Telefon bildirim yağmuruna düştü. Çok teşekkürler. Açıkçası işe dönüştürmeyi düşünüyorum fakat AI'den korkmaya başladım çünkü insanların isteklerini 1 2 dakika da çözebiliyor.

Hangi dilde yapacaksınız bilmiyorum ama kesinlikle YouTube Shorts'a abanın. Şu an bir kanalın büyümesi için acayip etkili bir yöntem.

Çok teşekkür ederim hocam. Yiğit sizsiniz herhalde. Telefon bildirim yağmuruna düştü. Çok teşekkürler. Açıkçası işe dönüştürmeyi düşünüyorum fakat AI'den korkmaya başladım çünkü insanların isteklerini 1 2 dakika da çözebiliyor.
Hocam yazılım alanında da öyle diyorlardı ama biraz içinde olunca direkt anlaşılıyor AI ile insan yapımı arasındaki fark. Merak etmeyin lütfen devam edin.

AI denilen şeyden hoşlanmadığımı belirtmem gerek. İnsanların yaratıcılığını sömürmeye çalışan bir canavar gibi.

Hocam yaptığım içerikleri bütün platformlarda paylaşırım herhalde. Sadece biraz tanınmış olmak isterdim.

Devianart profilinizde var sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı