Instagram'da satılan ayakkabılar güvenilir mi?

scofieldyancar

Decapat
Daha fazla  
İyi geceler yeni bir ayakkabı almak istiyorum ama Nike ve Adidas'ın güzel modelleri bayağı pahalı şu sıra karşıma internet sitesinden bayağı uyguna ayakkabı satan sayfalar var buralardan alışveriş yapanınız var mı güvenilir mi ayakkabıların kullanım süreleri nasıl oluyor? Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir olanları var ama o bütçede çakma alacağınıza orijinal biraz daha alt marka veya indirimde ayakkabi almanız daha mantıklı olur ayak sağlığınızdan olmayın.

Yapana şahit oldum gayet hiç de bir sıkıntı yoktu.

Ama hepsi öyle değil siteyi atabilir misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani şöyle diyim size, İnstagram'dan satıcı olanların yüzde 95'i dolandırıcı. Oradan birşey alan neredeyse herkes dolandırıldığını söylüyor. Gidin Kadıköy pasajına oradan 200TL'ye çakma nike'ınızı alın.

Yapana şahit oldum gayet hiç de bir sıkıntı yoktu.

Ama hepsi öyle değil siteyi atabilir misin?

ayakabıcıyım ithal ayarında üretilen ayakkabılar orijinal diye satıyorlar alanda anlamadığı için hoşuna gidiyor ve giyiyor biz toptancıyz üretici 300 bizde 350 400 ise aynısı perkanede mağazalarda 600 700 satılıyor internette orijnal diye aynı malı 1300 1500TL satıyolar inanmayın neredeyse dolandırıcı gibi bir şey bunlar söylemeyi unuttum sneakerlsife tarzı yerlerde orijinal ama

İyi geceler yeni bir ayakkabı almak istiyorum ama Nike ve Adidas'ın güzel modelleri bayağı pahalı şu sıra karşıma internet sitesinden bayağı uyguna ayakkabı satan sayfalar var buralardan alışveriş yapanınız var mı güvenilir mi ayakkabıların kullanım süreleri nasıl oluyor? Teşekkürler şimdiden.

Instagram'dan ayakkabı almanı tavsiye etmem, ben ayakkabı almadım ama şahit oldum. Instagram'dan butik qsatan safyadan ucuz diye çiift sipariş verdik, sonra kargo geldi ama eksik geldi seçtiğimiz renk gelmedi sonrra iadeyi aldık.

Yani Instagram'dan değil de flo, Waikiki gibi yerlerden alın. Ben lotus diye marka kullanıyorum hem güzel hem de uygun.

ayakabıcıyım ithal ayarında üretilen ayakkabılar orijinal diye satıyorlar alanda anlamadığı için hoşuna gidiyor ve giyiyor biz toptancıyz üretici 300 bizde 350 400 ise aynısı perkanede mağazalarda 600 700 satılıyor internette orijnal diye aynı malı 1300 1500TL satıyolar inanmayın neredeyse dolandırıcı gibi bir şey bunlar söylemeyi unuttum sneakerlsife tarzı yerlerde orijinal ama

Sneakerlsife tarzı yerlerde dediğin flo, vb. yerlerde satılıyor değil mi?

Benjm bahsettiğim yerde sneakerslife bide online diye yerler hani şu kırmızı saçlı bir kız varya karşıma çıkıyor ondan sordum

Geri
Yukarı