Çözüldü Instagram'da sürekli etiketleniyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LifeOraa

Centipat
Sürekli aralıksız olarak 5000TL kazanıyorum. Bu şansla Andrew Tate olacağım galiba ama bunlar benim hesabımı nasıl buluyor 1 tane hasabıma geldi tamam 2.sine geldi ona da tamam ama daha benim bile haberim olmadığı hesabı bulup etiketlemeyi nasıl başardınız abi psikopat mısınız? Size de geliyor mu bu yorumlar?

Sadece bugün içinde 2 tane geldi fotoğrafını koyuyorum. Czn abi yine kalbini konuşturuyor ama şaka maka sakın bunlara inanmayın hocam iyi günler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230418-163307.png
    Screenshot_20230418-163307.png
    154,7 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sürekli aralıksız olarak 5000TL kazanıyorum. Bu şansla Andrew Tate olacağım galiba ama bunlar benim hesabımı nasıl buluyor 1 tane hasabıma geldi tamam 2.sine geldi ona da tamam ama daha benim bile haberim olmadığı hesabı bulup etiketlemeyi nasıl başardınız abi psikopat mısınız? Size de geliyor mu bu yorumlar?

Sadece bugün içinde 2 tane geldi fotoğrafını koyuyorum. Czn abi yine kalbini konuşturuyor ama şaka maka sakın bunlara inanmayın hocam iyi günler.

Ayarlar, Gizlilik, bahsetmeler kısmından takip ettiğiniz kişilere alırsanız kurtulursunuz hocam. Engellemeyle falan uğraşmayın.
Bende bazen kazanıyorum bir kaç bin. Daha çok ihtiyacı olan varsa diye ikiye katla ve sonraki kişiye ver yazıp çıkıyorum.

Ayarlar, Gizlilik, bahsetmeler kısmından takip ettiğiniz kişilere alırsanız kurtulursunuz hocam. Engellemeyle falan uğraşmayın.

Çözüm
Sürekli aralıksız olarak 5000TL kazanıyorum. Bu şansla andrew tate olacağım galiba ama bunlar benim hesabımı nasıl buluyor 1 tane hasabıma geldi tamam 2.sine geldi ona da tamam ama daha benim bile haberim olmadığı hesabı bulup etiketlemeyi nasıl başardınız abi psikopat mısınız? Size de geliyor mu bu yorumlar?

Ayarlardan gizliliğe gir, bahsetmeler diye bir yer olması gerekecek. Dilersen ekte bıraktığım şekilde değiştirebilirsin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230418-175357~2.png
    Screenshot_20230418-175357~2.png
    44,3 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı