Instagram'da takibi bırakanları gösteren uygulama önerisi

KS
KS
hergeceaglıyorum
Makaleler
4

Supremeee

Hectopat
Yer
İstanbul, Türkiye
Google Play Store güvenli degil miydi? Ben öyle hatırlıyorum sanki:/
Google Play Store'daki uygulamaların %100'ü güvenli diyemeyiz. Ayrıca bu tarz uygulamalar genelde giriş yapmanızı ister ve hesap bilgileriniz uygulama sahiplerine geçer. Sonra da yüksek ihtimal hesabınızı çalıp hesabınızı bot hesap olarak kullanırlar diye tahmin ediyorum.

CJwones

Decapat
Makaleler
3
Evet güvenlik uzmanı arkadaşlar sorunuzla alakasız yorumlarını yaptığına göre, sorunuza uygun bir cevap vermek için geldim. Twitly uygulamasını kullanabilirsin, premium almadan da bazı özelliklere erişebilme imkanı sunuyor olması ve arayüz kolaylığı + yönde etkiliyor. Şahsen 2 yıldır kullanıyorum fakat bir aksilik yaşamadım, yaşamama ihtimalin 0 değil bunu unutma. İyi forumlar.

Lee Yubin

Megapat
Makaleler
11
Yer
Antalya
Zamanında ben de bir program kullandım. Yorumlarda bir sürü sorun yaşayan vardı ama bana olmamıştı. Yine de önermem bu şekildeki programları kullanmanızı. Veya kısa bir süre kullanıp sonra şifre falan değiştirin.

KS
KS
hergeceaglıyorum
Makaleler
4
Google Play Store'daki uygulamaların %100'ü güvenli diyemeyiz. Ayrıca bu tarz uygulamalar genelde giriş yapmanızı ister ve hesap bilgileriniz uygulama sahiplerine geçer. Sonra da yüksek ihtimal hesabınızı çalıp hesabınızı bot hesap olarak kullanırlar diye tahmin ediyorum.

Peki kullandıktan sonra anında iki faktörlü kimlik doğrulamasını açsam?

Fıratttt

Hectopat
Makaleler
11
Evet güvenlik uzmanı arkadaşlar sorunuzla alakasız yorumlarını yaptığına göre, sorunuza uygun bir cevap vermek için geldim. Twitly uygulamasını kullanabilirsin, premium almadan da bazı özelliklere erişebilme imkanı sunuyor olması ve arayüz kolaylığı + yönde etkiliyor. Şahsen 2 yıldır kullanıyorum fakat bir aksilik yaşamadım, yaşamama ihtimalin 0 değil bunu unutma. İyi forumlar.
Bu tür 3.parti uygulamaların hesap verilerine tam erişimi vardır. Bu yüzden güvenli değildir.

Google Play Store güvenli degil miydi? Ben öyle hatırlıyorum sanki:/
Play store'daki her uygulama güvenli değil. Hatta malware içeren yeni uygulamalar da tespit ediliyor. Bunla ilgili illa haber görmüşsünüzdür.

Yukarı