Instagram'da takip edilmeyen birine mesaj atma

Kişiyi takip edin ardından kişinin profiline tıklayıp “mesaj” kutucuğuna basın istediğiniz mesajı gönderip gönderme tuşuna basın.

Kişiyi takip etmeden, sağ üstteki 3 nokta simgesine tıklayıp mesaj gönder seçeneği olması lazım. Tek mesaj gönderme hakkın var, o da istek olarak kutusuna düşüyor. Yani takipleşmeden mesaj isteği atabiliyor olman lazım, dediğim yerde bulamazsan mesaj isteklerini de engellemiş olabilir.

Kişiyi takip etmeden, sağ üstteki 3 nokta simgesine tıklayıp mesaj gönder seçeneği olması lazım. Tek mesaj gönderme hakkın var, o da istek olarak kutusuna düşüyor. Yani takipleşmeden mesaj isteği atabiliyor olman lazım, dediğim yerde bulamazsan mesaj isteklerini de engellemiş olabilir.
Evet hocam tümden kapalı profil. Halen cevap gelmedi bakalım.

Çok eski bir arkadaşımı buldum galiba ama mesaj atmam gerekiyor beni tanıması için. Instagram'da da yeniyim çok anlamıyorum mesaj atma seçeneği yok bunu nasıl yapıyoruz? Acaba gizlilik ayarlarından dolayı mı atılmıyor?

Hocam 3 nokta da bir yer vardı şu anda aklımdan çıktı ekran fotoğrafını bana atar mısınız oranın?

Yeni konular

Geri
Yukarı