Instagram'da video editlemek için program önerisi

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Herkese merhaba, uzay ve evren hakkında 2-3 yıllık birikime sahibim bununla ilgili Instagram sayfası açmak istiyorum. Burada kitap ve film tavsiyesi + shorts video paylaşmak istiyorum. Fotoğraf üstüne yazı ekleme ve shorts videosu için hangi uygulamayı önerirsiniz? Ek olarak sayfa nasıl çok kişiye ulaşır ve takipçi kazanabilirim? Bunun içinde Shorts'larda insanların beni görmesi lazım galiba teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Movavi veya CapCut yeterli olur çok profesyonel editler yapmayacaksanız.
teşekkürler

İşinizi biraz daha iyi yapmak istiyorsanız After Effects kullanabilirsiniz. Onun harici mobilde CapCut adlı bir uygulama var onu da kullanabilirsiniz.
teşekkürler

İşinizi biraz daha iyi yapmak istiyorsanız After Effects kullanabilirsiniz. Onun harici mobilde CapCut adlı bir uygulama var onu da kullanabilirsiniz.
Peki İnstagram algoritması nasıldır yani video paylaştığımda insanlar şansa görebilirmi ? Yoksa reklam vs işinemi girişmeliyim ileride

Peki İnstagram algoritması nasıldır yani video paylaştığımda insanlar şansa görebilirmi ? Yoksa reklam vs işinemi girişmeliyim ileride

Aktif paylaşım yapıp insanların dikkatini çekebilecek kategoride videolar oluşturursanız keşfete düşebilirsiniz. Onun harici hashtag kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı