Instagram'da YouTube linkini uygulamada açma

Life in Village

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. YouTube kanalım var ve abonemi arttırmak için kanalıma Instagram hesabı açtım. Instagram BIOS'unda kanal linkine tıklayınca Instagram'ın tarayıcısında açılıyor ve bu yüzden kanalıma abone olmak isteyen kişilerin tekrar oturum açması vb gerekiyor. Eğer direkt linkten YouTube uygulamasına yönlendirse durum farklı olacak.

Sorum şu: Instagram bioya koyduğumuz YouTube linkinin direkt YouTube uygulamasında açılmasını sağlayabilir miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Linke tıkladıktan sonra sağ üstteki üç noktadan "Youtube'da aç" tuşuna basın.
merhaba. kastettiğim o değil. kendim için değil, bana abone olmasını istediğim insanlar için bu durumu soruyorum. Belirttiğim gibi instagram tarayıcısında açıldığında tekrar oturum açmaları gerekiyor. Yani onlar linke tıkladıklarında direk youtube uygulamasında açmalarını istiyorum.
güncel
güncell
???????????????

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba. YouTube kanalım var ve abonemi arttırmak için kanalıma Instagram hesabı açtım. Instagram BIOS'unda kanal linkine tıklayınca Instagram'ın tarayıcısında açılıyor ve bu yüzden kanalıma abone olmak isteyen kişilerin tekrar oturum açması vb gerekiyor. Eğer direkt linkten YouTube uygulamasına yönlendirse durum farklı olacak.

Sorum şu: Instagram bioya koyduğumuz YouTube linkinin direkt YouTube uygulamasında açılmasını sağlayabilir miyiz?
YouTube linklerini direkt uygulamada açmak için bir site var Ytbe.one onu kullanarak paylaşılan linkler direkt olarak uygulamada açılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı