Instagram'dan Ayakkabı Alma

Benim arkadaş Beşiktaş orijinal forma satın aldı. Pijama altı geldi:) Adam bari üstünü de yollar:) Dua et o ayak katili ayakkabı yerine pijama altı gelsin. Sağlığın açısından daha yararlı olur senin için:)

21-22 yaşlarında para hırsı ile Giyim işine girip, paraya aç Instagram sayfalarına reklam veren kişilerin ürünlerinden mi söz ediyorsunuz? Çöpten 2-3 parça bir şey bulsanız daha kalitelidir.

21-22 yaşlarında para hırsı ile Giyim işine girip, paraya aç Instagram sayfalarına reklam veren kişilerin ürünlerinden mi söz ediyorsunuz? Çöpten 2-3 parça bir şey bulsanız daha kalitelidir.
Benim arkadaş Beşiktaş orijinal forma satın aldı. Pijama altı geldi:) Dua et o ayak katili ayakkabı yerine pijama altı gelsin. Sağlığın açısından daha yararlı olur senin için:)
Arkadaşlar özetlemiş. Bende bıçak almayı düşünüyordum vazgeçtim.

Ben aldım. Şöyle söyleyim ilk önce bağcık bağlama yerinin oradaki etiket gibi şey ilk günden çıktı (yapıştırma olduğu için) diğerini de ben çıkartmak zorunda kaldım giymeye devam ettim 1 hafta olmadadan açılmalar olmaya başladı bunları yapıştırarak üstesinden geldim, sonrasında ayakkabının tabanı olan yerin dışı yani nike zoom gibi şeyler yazan yerin rengi değişmeye başladı siyaha döndü bir anda oldu( bunu görünce şok oldum), içindeki tabanda yeşil yerin üzerinde bir yazı var oda yapıştırma olduğu için çıkmaya başladı fakat hala giyiliyor sıkıntı yok (ayakkabıyı teslim aldığım tarih 22 şubat). Normalde almazdım fakat instagram'dan alınan şeylerin kalitesini ''denemek'' istedim ve diğer ayakkabılarım biraz eskidiydi o yüzden almıştım. Son olarak ben üzülmedim çünkü böyle bir şeye hazırlıklıydım zaten normal kullanım için kesinlikle almayınız üzülen siz olursunuz gidin 100-150 tl ye kesinlikle Kinetix felan alın.

Her gün ayağında olacak şeyi giymeden nasıl alabiliyorsunuz hayretler içerisindeyim alacaksanız bilindik bir yerden almanızı öneririm.

Ben ayakkabı değil de pantolon ve çakma Chelsea forması satın almıştım hepsi de istediğim gibi aynı fotoğrafta gözüktüğü gibi geldi.Sadece forma çok kaliteli değildi ki zaten o paraya o kadar kaliteli olmaz ama pantolon gerçekten kaliteli.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı