Instagram'dan çok ucuza ayakkabı almak

Dosya Ekleri

• 11.png
    11.png
    147,3 KB · Görüntüleme: 63
  • 22.png
    22.png
    110 KB · Görüntüleme: 49
  • 33.png
    33.png
    106,7 KB · Görüntüleme: 40
  • 55.png
    55.png
    122,7 KB · Görüntüleme: 42
  • 66.png
    66.png
    137,4 KB · Görüntüleme: 52
Bunlarda diğer sattığı orijnal dediği ürünler faturalı geliyormuş birde kendi kutusu ile
Bunlara replika diyorlar. Kaliteli çakma (!). Böyle ayakkabıları, kutusundan tut seri numaralarına kadar birebir aynısı. Yolda çevirdiğiniz insanların %95 bu ayakkabıya orjinal der, fakat gerçekte aynı ayakkabının mesela daha ucuz iplik koyuyorlar yada mesela Nike'ın çoğu ayakkabısının altı 5 tabanlıdır. Fakat çakmalarının altı 2 tabanlıdır v.s. Yani ucuz mal kullanılarak yapılan bu ayakkabılar sağlığa ve bütçenize (Çünkü ayakkabı çok kalitesizdir 3 aya elinde patlar.) zararlıdır.

Orijinal olma ihtimali yok, Çinli satıcılardan çok ucuza aldıkları ürünleri bu şekilde orijinal diye satıyorlar. Aşağıya bunun hakkında bir video bıraktım göz atabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar storeofbasketball diye yer var, ben oradan Air jordan 1 Tokyo Biohack aldim 1300 liraya. 28 iş günü diyor sizce dolandirildik mi? Adamlar yurtdışından alıp sonra gönderim yapiyor, bilen varsa site güvenilir mi?

Geri
Yukarı