Instagram'dan ayakkabı almak

LordMaxi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bir süredir ayakkabı almak istiyorum ancak fiyatlar inanılmaz ötesi yüksek. Daha ucuz sayılabilecek markalara baktığımda ise tam istediğim tarzda ayakkabılar bulamıyorum. Bende bir süredir Instagram üzerinden 1.kalite çakma ayakkabı bakmaya başladım. Daha önceden bir kere almıştım ve memnun kalmıştım hala da kullanıyorum, sizce mantıklı mı? Ayrıca şu anda baktığım sayfa şu (Link) görüşlerinizi öğrenmek isterim.

1713726581267.png

Bu fiyatları bence bir çakma ayakkabıya verme.

Eki Görüntüle 2175128

Bu fiyatları bence bir çakma ayakkabıya verme.
Hocam 2 3 gündür çakma ayakkabı satan çok çeşitli yerlere baktım. Üstüne gidip dükkan fiyatlarına da baktım bu fiyatlar her yerde aynılar. Orjinalleri bunların 3 katı şu anda.

Diğer türlü bu paraları vermek bana da mantıklı gelmezdi. Ekonomimiz maalesef.

@LordMaxi Yani sırf illa markası olacak diye bu ayakkabılara bakma dostum bence. FLO'da eminim ki o bütçelere çok rahat ve daha kaliteli ürünler vardır.

Bu ayakkabı mesela indirimde 1700 TL.

@LordMaxi Yani sırf illa markası olacak diye bu ayakkabılara bakma dostum bence. FLO'da eminim ki o bütçelere çok rahat ve daha kaliteli ürünler vardır.

Bu ayakkabı mesela indirimde 1700 TL.
Dediğim gibi hocam diğer markalara baktığım zaman istediğim tarzda ayakkabılar bulamıyorum. Bulabildiklerim çok pahalı oluyorlar. Veremeyecek durumda değilim ancak marka diye o kadar para vermek istemiyorum. Eğer kaliteli bir çakmaysa almak daha mantıklı geliyor şahsen bana.

hocam 1. kalite çakma bu ayakkabılar ve gelmeme olasılığıda var dolandırıcı olup olmadıklarını da bilmiyorsunuz en iyi 1700 e lescon yada kinetix alın daha iyi

Dediğim gibi hocam diğer markalara baktığım zaman istediğim tarzda ayakkabılar bulamıyorum. Bulabildiklerim çok pahalı oluyorlar. Veremeyecek durumda değilim ancak marka diye o kadar para vermek istemiyorum. Eğer kaliteli bir çakmaysa almak daha mantıklı geliyor şahsen bana.
O zaman bence İnstagram üzerinden almak yerine arkadaşın dediği gibi dışarıda biraz gezerek bulun. En azından test edersin kalitesini bizzat anlarsın.

Ayak ergonominizi bitirmek 30-40 yaşında fizroterapistlere abonelik almak istiyorsanız çok iyi bir tercih olur. Düzgün ayakkabılar o kadar da pahalı değil örneğin deutchsmann'de çok iyi modeller çok uyguna satılıyor bunun dışında amazon.com.tr"de kaliteli ayakkabılar örneğin skechers ayakkabılar 1800-2000₺ civarına bulunabiliyor ve 3-4 yıl rahat götürüyor.

çakmaya para verilmez hocam düzgün bir ayakkabı alıp 2 yıl kullanabilirsiniz benim fikrimce hem daha mantıklı çakmaya neden o kadar para vereyimki orjinalin bildiğiniz yarı fiyatı

Yeni konular

Geri
Yukarı